two foxes want to become rich. they want to earn a lot of money. so they decide to hunt a bear and then they seel its fur to a furrier before they hunt it. these two foxes talks to the furrier. they talk about the bear. they say: -We can hunt a big bear. this bear has got a good and beatiful fur. the bears fur can keep people hot. the fur covers people in cold days. and it is very big. so you can make two furs from it. İNGİLİZCE-TÜRKÇE ÇEVİRİSİ LAZIMM. ACİLL!!!!!!!!!!!!!

2

Cevaplar

2012-11-21T17:51:58+02:00

iki tilki zengin olmak istiyorum. Onlar çok para kazanmak istiyorum. bu yüzden bir ayı avlamak için karar ve onlar avlamak önce sonra da bir kürkçü olan kürk Seel. Bu iki tilki kürkçü konuşur. onlar ayı hakkında konuşun.diyorlar:-Biz büyük bir ayı avı olabilir. Bu ayı iyi ve güzel kürk var. ayılar kürk insanlar sıcak tutabilirsiniz. kürk soğuk günlerde insanları kapsar. ve çok büyük. böylece bu iki kürkler yapabilirsiniz.

birkaç kelimeyi yanlış yazmışsın ben de anlamadım böyle çevirdim yardımcı olduysam lütfen en iyi seç... 

0
2012-11-21T18:11:35+02:00

iki tilki zengin olmak istiyor. Onlar çok para kazanmak istiyor. bu yüzden bir ayı avlamak için karar ve onlar avlamak önce sonra da bir kürkçü olan kürk Seel. Bu iki tilki kürkçü konuşur. onlar ayı hakkında konuşun.diyorlar:-Biz büyük bir ayı avı olabilir. Bu ayı iyi ve güzel kürk var. ayılar kürk insanlar sıcak tutabilirsiniz. kürk soğuk günlerde insanları kapsar. ve çok büyük. böylece bu iki kürkler yapabilirsiniz.

0