Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Ödev ekle

Telefonuna yükle

Android iOS

Ödev

takip et

Cevaplar

Vatandaşlık bireyin insan omöak yolundaki kararlılığıdır
Vatandaş ülkesine kendini teslim etmeliki ülke iradesini elinde tutabilsin
Vatandaşın vatandaşlığını unutmnası durumunda Yönetim dürüst, bilgili, çağdaş ve ülke çıkarları için çalışacak kişilerin elinde olmaz. Yöneticiler halkı temsil edemez.

Devlet, ülke giderlerini karşılayacak geliri elde edemez. Dolayısıyla vatandaşa karşı görevini yerine getiremez. İçte düzeni, dışta bağımsızlığı koruyamaz.

Ülke bütünlüğü, bağımsızlığı ve varlığı tehlikeye girer.

Demokratik yönetimin yerini baskıcı yönetim alır. İnsan hakları korunamaz. Bazı kii ve gruplara ayrıcalık tanınır.
Millet: Aynı topraklar üzerinde yaşayan aralarında dil, duygu, ülkü, tarih, kültür ve çıkar birliği olan insan topluluğudur.

Vatanı Vatan yapan vatandaşlardır

 

sdgk2 kullanıcısının avatarı Sdgk2 27.11.2012 Teşekkürler (4) Seviye: 4, Oylar: 3
ŞİKAYET BİLDİR!

Yorum ekle

vatandaşlık görevlerimiz nelerdir maddeler halinde, vatandaşlık görevlerimiz nelerdir vikipedi, vatandaşlık göreri ilgili afişler, vatandaşlık görevlerimiz, vatandaşlık görevlerimiz afişler, vatandaşlık görevlerimiz ile ilgili afişler vikipedi, vatandaşlık görevleri ile ilgili afişler, vatandaslik gorevleri miz, vatandaşlık görevlerimiz ile ilgili yazı, vatandaşlık görevleri nelerdir vikipedi, vatandaşlık görevlerimiz ne zaman düzenlendi, vatandaşlık görevleri ne zaman düzenlendi, vatandaşlık görevleri nelerdir madde halinde, madde madde vatandaşlık görev ve sorumluluklarımız, vatandaşlık görevi en son ne zaman düzenlenmiştir vikipedi, vatandaşlık görevlerimiz maddeler halinde, demokratik vatandaşın özellikleri maddeler halinde, vatandaşlık görevlerimiz ve sorumluluklarımız, vatandaşlık görevlerimiz ne zaman düzenlenmiştir, vatandaşlık görevleri maddeler halinde, vatandaşlık görevi ne demektir, vatandaş görevleri, vatandaşlık görevlerimizle ilgili resimler, vatandaşlık görevleri madde halinde, yurttaşların devlete karşı görevleri,
atakantusem39 kullanıcısının avatarı Atakantusem39 27.11.2012 Teşekkürler (0)
ŞİKAYET BİLDİR!

Yorum ekle

Aradağını bulamadın mı?

Soru sor