Soru

Vatandaşlık görevlerimiz ile ilgili duyuru veya afiş verebilirmisiniz

gönderen Eren08

Daha fazla açıklamaya mı ihtiyacın var? Sor!

Bu soruyu Eren08 kullanıcısına sor...

Cevaplar

Cevaplar

2
Sdgk2 cevapladı
Vatandaşlık bireyin insan omöak yolundaki kararlılığıdır
Vatandaş ülkesine kendini teslim etmeliki ülke iradesini elinde tutabilsin
Vatandaşın vatandaşlığını unutmnası durumunda Yönetim dürüst, bilgili, çağdaş ve ülke çıkarları için çalışacak kişilerin elinde olmaz. Yöneticiler halkı temsil edemez.

Devlet, ülke giderlerini karşılayacak geliri elde edemez. Dolayısıyla vatandaşa karşı görevini yerine getiremez. İçte düzeni, dışta bağımsızlığı koruyamaz.

Ülke bütünlüğü, bağımsızlığı ve varlığı tehlikeye girer.

Demokratik yönetimin yerini baskıcı yönetim alır. İnsan hakları korunamaz. Bazı kii ve gruplara ayrıcalık tanınır.
Millet: Aynı topraklar üzerinde yaşayan aralarında dil, duygu, ülkü, tarih, kültür ve çıkar birliği olan insan topluluğudur.

Vatanı Vatan yapan vatandaşlardır

 

  • Yorumlar
  • Şikayetim var!
  • Teşekkürler (5)
  • oy ver Seviye: 3, Oylar: 4

Yorumlar

Bu cevap için yorumunu buraya yaz...
Atakantusem39 cevapladı
vatandaşlık görevlerimiz nelerdir maddeler halinde, vatandaşlık görevlerimiz nelerdir vikipedi, vatandaşlık göreri ilgili afişler, vatandaşlık görevlerimiz, vatandaşlık görevlerimiz afişler, vatandaşlık görevlerimiz ile ilgili afişler vikipedi, vatandaşlık görevleri ile ilgili afişler, vatandaslik gorevleri miz, vatandaşlık görevlerimiz ile ilgili yazı, vatandaşlık görevleri nelerdir vikipedi, vatandaşlık görevlerimiz ne zaman düzenlendi, vatandaşlık görevleri ne zaman düzenlendi, vatandaşlık görevleri nelerdir madde halinde, madde madde vatandaşlık görev ve sorumluluklarımız, vatandaşlık görevi en son ne zaman düzenlenmiştir vikipedi, vatandaşlık görevlerimiz maddeler halinde, demokratik vatandaşın özellikleri maddeler halinde, vatandaşlık görevlerimiz ve sorumluluklarımız, vatandaşlık görevlerimiz ne zaman düzenlenmiştir, vatandaşlık görevleri maddeler halinde, vatandaşlık görevi ne demektir, vatandaş görevleri, vatandaşlık görevlerimizle ilgili resimler, vatandaşlık görevleri madde halinde, yurttaşların devlete karşı görevleri,
  • Yorumlar
  • Şikayetim var!
  • Teşekkürler (1)
  • oy ver

Yorumlar

Bu cevap için yorumunu buraya yaz...