Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Soru ekle

Telefonuna yükle

Soru

takip et

Cevaplar


Okul Notlarına Aldığın Belglere Duyurulara Sınav Tarihlerine Okul Aktarmlarına Bakmaya Amaçla Kullanılır !
BartuGzm kullanıcısının avatarı BartuGzm Teşekkürler (3)
şikayetim var!

Yorumlar

Bu cevap için yorumunu buraya yaz...
Bu sistemde temel amaç öğrencilerin bilgilerini sanal ortamda toplayarak her hangi bir durumda anında müdahale etmektir.
1-2 senedir kullanılmaya başlayan bu sistem ilerleyen zamanlarda MEB’in vazgeçilmesi olacaktır. Çünkü günümüzde teknoloji ile eğitim birbirinden ayrılmaz bir bütün haline gelmektedir.
Bu sistemde öğrencilerin not bilgileri, davranış notları gibi bilgilerde yer almaktadır. Dileyen veliler bu bilgilere sistem üzerinden ulaşabilmektedir.
Peki e-okul sistemine nasıl giriş yapabiliriz.
E- okul’un şu an için iki giriş sayfası vardır. Bunlardan biri öğretmenler için olandır, diğeri ise veliler için olandır.
Öğretmenler için olandan öğretmenler giriş yaparak öğrencilerle ilgili işlemleri yapabilirler. Bu sisteme girmek için öğretmenler okul müdürlüklerinden Kullanıcı Adı ve Şifre almalıdırlar.
Eğer bir öğretmenseniz ve bu bilgileriniz elinizde var ise lütfenVeliler için olan sistemde ise veliler giriş yaparak velisi olduğu öğrenciler hakkındaki bilgilere ve notlara ulaşabilirler. Bu sisteme girmek için veliler okul müdürlüklerinden Kullanıcı Adı ve Şifre almalıdırlar. Sisteme girmek için lütfen
Bu sistem şimdilik ilk öğretim okulları için kullanılmaktadır.Belki ilerleyen zamanlarda lise içinde kullanılır.…
Cocber kullanıcısının avatarı Cocber Teşekkürler (13)
şikayetim var!

Yorumlar

Bu cevap için yorumunu buraya yaz...

Aradağını bulamadın mı?

Soru sor