Cevaplar

2012-12-18T20:44:48+02:00

1936 Grekoromen Güreş 61 Kg. Yaşar Erkan
1948 Serbest Güreş 56 Kg. Nasuh Akar
1948 Grekoromen Güreş 61 Kg. Mehmet Oktay
1948 Serbest Güreş 63 Kg. Gazanfer Bilge
1948 Serbest Güreş 66 Kg. Celal Atik
1948 Serbest Güreş 73 Kg. Yaşar Doğu
1948 Grekoromen Güreş Ağır Mersinli Ahmet
1952 Serbest Güreş 52 Kg. Hasan Gemici
1952 Serbest Güreş 63 Kg. Bayram Şit
1956 Serbest Güreş 56 Kg. Mustafa Dağıstanlı
1956 Grekoromen Güreş 73 Kg. Mithat Bayrak
1956 Serbest Güreş Ağır Hamit Kaplan
1960 Serbest Güreş 52 Kg. Ahmet Bilek
1960 Grekoromen Güreş 61 Kg. Müzahir Sile
1960 Serbest Güreş 63 Kg. Mustafa Dağıstanlı
1960 Grekoromen Güreş 73 Kg. Mithat Bayrak
1960 Serbest Güreş 79 Kg. Hasan Güngör
1960 Serbest Güreş 87 Kg. ismet Atlı
1960 Grekoromen Güreş 87 Kg. Tevfik Kış
1964 Grekoromen Güreş 70 Kg. Kazım Ayvaz
1964 Serbest Güreş 78 Kg. ismail Ogan
1968 Serbest Güreş 78 Kg. Mahmut Atalay
1968 Serbest Güreş 97 Kg. Ahmet Ayık
1988 Halter 60 Kg. Naim Süleymanoğlu
1992 Grekoromen Güreş 62 Kg. Mehmet Akif Pirim
1992 Halter 60 Kg. Naim Süleymanoğlu
1996 Grekoromen Güreş 82 Kg. Hamza Yerlikaya
1996 Serbest Güreş 130 Kg. Mahmut Demir
1996 Halter 54 Kg. Halil Mutlu
1996 Halter 64 Kg. Naim Süleymanoğlu
2000 Judo 66 Kg. Hüseyin Özkan
2000 Grekoromen Güreş 85 Kg. Hamza Yerlikaya
2000 Halter 56 Kg. Halil Mutlu
2004 Halter 48 Kg. Nurcan Taylan
2004 Halter 56 Kg Halil Mutlu
2004 Halter 77 Kg Taner Sağır

1 5 1
2012-12-18T20:51:35+02:00

ATLETİZM

Tarih: 3 -12 Ağustos

Yer: The Mall

ERKEKLER

Fatih Avan (cirit atma)

Eşref Apak (çekiç atma)

Ercüment Olgundeniz (disk atma)

Bekir Karayel (erkekler maraton)

Polat Kemboi Arıkan (erkekler 5 bin ve 10 bin metre)

Tarık Langat Akdağ (erkekler 3000 metre engelli),

İlham Tanui Özbilen (erkekler 1500 metre)

Hüseyin Atıcı- Atletizm (Gülle atma)

BAYANLAR

Bahar Doğan, Sultan Haydar, Ümmü Kiraz (maraton)

Binnaz Uslu, Gülcan Mıngır, Özlem Kaya (3 bin metre engelli)

Aslı Çakır Alptekin, Tuğba Karakaya, Gamze Bulut (1500 metre)

Nagihan Karadere (400 metre engelli)

Pınar Saka (400 metre)

Tuğçe Şuhutoğlu, Kıvılcım Kaya (çekiç atma)

Dudu Karakaya (5 bin metre)

Nimet Karakuş (100 metre)

Semiha Mutlu (20 kilometre yürüyüş)

Karin Melis Mey (uzun atlama)

Merve Aydın (800 metre)

Burcu Ayhan (yüksek atlama)

Nevin Yanıt (110 metre engelli)

Pınar Saka, Meliz Redif, Sema Apak, Birsen Engin, Özge Akın, Elif Yıldırım (4x400 bayrak)

HALTER

Tarih: 28 Temmuz -7 Ağustos

Yer: ExCel Arena 2

KADINLAR

Nurdan Karagöz (K) 48 Kg

Aylin Daşdelen (K) 53 Kg

Bediha Tunadağı (K) 58 Kg

Sibel Şimşek (K) 63 Kg



0