Cevaplar

2015-08-03T12:49:16+03:00
Celal bayar 27.5.1960'ta görevini Cemal Gürsel'e devretmiştir.
Cemal Gürsel ise 28.3.1966 yılına kadar cumhurbaşkanlığını sürdürmüştür.
Cevdet SUNAY(29. 3. 1966- 28. 3. 1973)tarihleri arasında cumhurbaşkanlığı yapmıştır.
0