×

ÖDEVİNE ÜCRETSİZ YARDIM AL!

NEDEN EODEV'E KATILMALIYIM?

  • Derslerin hakkında sorular sor
  • Açıklayıcı çözümlerle daha iyi öğren
  • Benzer ödevlere göz at

Cevaplar

2012-12-24T12:52:43+00:00

onlarla arkadaş olmak isterlerdi onların kişiliklerini sororarlardı :))))))

0 0 0
2012-12-24T12:52:59+00:00

Meraba Kahrolası İnsanlar . Ben bir kuşum. Şu evinizin önünde görüp kovaladığınız , taşladığınız , yakalamaya çalıştığınız yüzlerce kuştan biri . Biz acız ve hava çok soğuk . Siz ormandaki ağaçları kesiyorsunuz ve yaptıklarınızın sonucunu düşünmüyorsunuz.Her bir ağacı kestiğinizde biz kuşlarının yuvalarını bozuyorsunuz.Biz bu kış soğuğunda dışarıda kalıyoruz.Sadece bizi rahatsız etmekle de kalmıyorsunuz.O ağaçta yaşayan başka canlılar da var mesela. Sincaplar var onlar da yuvasız kalıyorlar.Tabi ; Siz nerden bileceksiniz ki ? Siz kendinizden başkalarını düşünmüyorsunuz . Yazık! Hem de çok yazık! Kendi sonunuzu keyifleriniz için kendiniz hazırlıyorsunuz . Biz hayvanlar olmasak bu dünyanın düzeni de olmaz.Peki; soruyorum siz kendinizi ne sanıyorsunuz ?
Tamam . Haklısınız biraz ağaç kesmekte.Sizinde ihtiyaçlarınız var sıra,masa,kağıt gibi..
Ama şunu da bilin ki ; Geri dönüşüm denilen bir şey var.Kullandığınız kağıtları geri dönüşüm yapsanız,tekrar kullansanız olmaz mı ? Bu kadar aç gözlü olmasanız mesela ..

Neyse ben sizlere ne söylesem boş.Çok akıllı çok zeki sanıyorsunuz kendinizi .Ama bilin ki benim kadar geniş düşünemiyorsunuz.Bu yazıyı  okurken küçük bir kuştan mı akıl alacağız demişsinizdir.Evet bu küçük kuş sizden daha iyi ve daha yararlı düşünüyor . İnşallah sizde bu yazıyı okuduktan sonra benim gibi yararlı düşüncelerle doldurursunuz kafanızı . Sadece kendinizi düşünmeyin.Kulak verin doğaya . Göreceksiniz ki;Bu dünya da başkalarıda yaşıyor

2 4 2
Beyin
  • Beyin
  • Yardımcı
Cevaptan emin değil misin?
EODEVLE DAHA FAZLA ÖĞREN!
Ödevlerinde zorlanıyor musun?
Ücretsiz yardım iste!
  • Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır
  • Sadece cevaplar vermeyiz,aynı zamanda açıklarız da
  • Kalite uzmanlarımız tarafından denetlenir