×

ÖDEVİNE ÜCRETSİZ YARDIM AL!

NEDEN EODEV'E KATILMALIYIM?

  • Derslerin hakkında sorular sor
  • Açıklayıcı çözümlerle daha iyi öğren
  • Benzer ödevlere göz at

Cevaplar

2012-12-25T15:15:08+00:00

kaçınc sınıf??????????????????

0 0 0
2012-12-25T15:15:59+00:00
Atatürk'ten Sonraki Türkiye! ATA'm Hayatta Olsaydı . Nasıl Olurdu .. ?

Çok Değişik Olurdu . Gündem'imiz Böyle Olmazdı . TÜRKİYE'miz Satılmazdı , Dışarıya Borcumuz'da Olmazdı . Başımızda Yönetemeyenlerde Olmazdı . Oyun Oynayan Bir Başbakan'ımız Olmazdı . Insan'lar Tereddüt İçindede Olmazdı , Bazı'larımızın Şüphe'leri , Korku'ları Olmazdı . Canı Sıkıcak Durum'lar Olmazdı . Türban Icın Kavga Olmaz'dı . Tartışma Olmazdı , Yukarıdakiler Çalamazdı , Ananı-da AL GİT Diye Bir Kelime Kullanılmazdı , Tarkan Beyaz Show'a Gelicekmi Mevzusu Önemli Olmazdı , Eğitim Durumu Böyle Olmazdı , Kürsü'den Indırılen Bacı'ma Onu Yapmaya Cürred Edicek Birisi Olmazdı , Kendini Bilmezler Ortada Olmazdı ,

Belki KÜRT - TÜRK Problem'ide Olmazdı ..

Belki Asker'lerimizi Öldürücek PKK'da Olmazdı ..

Belki Şehit'lerimiz Hayatta Olurdu ..

ATA'm Yaşıyor Olsa Ne Güzel Olurdu ..

Bugün Gündem'imizde , Yukarıdakiler Değilde . Çok Değişik Olurdu , Mezarın'da Kemiklerini Sızlatanlar , Yeri Gelince Yaptık'larının Bedelini Ödeyecekler , Burada veya Orada , Özlüyorum ATA'm Seni . Felsefe'ni , Kural'larını , Eski'leri , Yaptık'larını , Hayatta OLSAN YAPACAKLARINI ! .

Insan'larla Bir Olmanı , Yüzüne Gülüp , Inahet Etmemeni , Güzelce Dinlemeni , Fikirlerini , Düşüncelerini , Uygulamalarını , Kısaca HERŞEYİNİ . ATA'm .. Özlüyorum ve Istıyorum ..

ATA'm Hayatta OLSA Nasıl Olurdu ?

Herkez Eşit ve BİR Olurdu , Birlik Kardeşlik Olurdu , Karış Karış VATAN'ım Sadece Bizim Olurdu , Eğitim'imiz Daha İyi Olurdu , Gözü Yaşsız Türban'lı Bacı'larım Üniversitede Olurdu , Ülkemiz Daha İleri Seviyede Olurdu , Daha Güzel ve Daha İyi Bir Ülkede Yaşıyor Olurduk , Ülkemizi Sövürücek Kimseler Olamazdı , Kendini Bilmezler Değil Devlet'imizin Başında ATA'm Olurdu ..

Not ; Sadece YORUMum...
0 0 0
Beyin
  • Beyin
  • Yardımcı
Cevaptan emin değil misin?
EODEVLE DAHA FAZLA ÖĞREN!
Ödevlerinde zorlanıyor musun?
Ücretsiz yardım iste!
  • Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır
  • Sadece cevaplar vermeyiz,aynı zamanda açıklarız da
  • Kalite uzmanlarımız tarafından denetlenir