Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2013-01-01T11:11:33+02:00

'Düşünelim çözelim'' etkinliğimiz tamamlanmıştır. Bu etkinlikte öğrencilerimiz gurup etkinliği yapmışlar ve ürün dosyalarını tamamlamışlardır. ürün dosyalarında kapak, çizimleri, günlükleri, öz değerlendirme formları, grup değerlendirme formları, yaptıkları araştırmalar ve taslak çizimleri bulunmaktadır. Günlük hayattaki çeşitli sorunlara hayal dünyalarındaki güzellikleride içinde barındıran çözümleri ve sunumları için teşekkür ediyoruz.
NOT: ALT YAZISI BULUNMAYAN PROJELERİN DETEYLARI ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN YAZILI OLARAK GETİRDİKTEN SONRA EKLENECEKTİR. BAZI PROJELER ANLAŞILIR OLDUĞU İÇİN ALT YAZI EKLENMEYECEKTİR. HÜLYA ŞAHİN

2 1 2
2013-01-01T11:14:08+02:00

Düşünelim çözelim'' etkinliğimiz tamamlanmıştır. Bu etkinlikte öğrencilerimiz gurup etkinliği yapmışlar ve ürün dosyalarını tamamlamışlardır. ürün dosyalarında kapak, çizimleri, günlükleri, öz değerlendirme formları, grup değerlendirme formları, yaptıkları araştırmalar ve taslak çizimleri bulunmaktadır. Günlük hayattaki çeşitli sorunlara hayal dünyalarındaki güzellikleride içinde barındıran çözümleri ve sunumları için teşekkür ediyoruz.
NOT: ALT YAZISI BULUNMAYAN PROJELERİN DETEYLARI ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN YAZILI OLARAK GETİRDİKTEN SONRA EKLENECEKTİR. BAZI PROJELER ANLAŞILIR OLDUĞU İÇİN ALT YAZI EKLENMEYECEKTİR.

 

 

inş.işine yarar

1 5 1