Cevaplar

2015-08-04T22:28:12+03:00
ŞİMDİ 30 ÖĞRENCİ VAR VE HERBİRİ İÇİN FİYAT 3 TL 30 ÇARPI 3 = 90 BU ÖĞRENCİLERİN PARASI. ÖĞRETMEN BİRTANE O DA 5TL SONUÇ = 95 TL
1 5 1