×

okulunuzda her yıl çeşitli sosyal etkinlikler yapılmaktadır. ancak siz bunların dışında okulunuzda başka etkinliklerin düzenlenmesini de istiyor

olabilirsiniz . şimdi bu konuyla ilgili olarak düşününüz ve hangi sosyal etkinliği istediğinize karar veriniz.daha sonrada okul midürünüze vermek üzere istediğinizi anlatan bir mektup yazınız çok acil!!!
Not:39 puan

Bu soruyu Başar2004 kullanıcısına sor...

Cevaplar çık

Saygıdeğer Okul Müdürüm, 
Evimize yakın böyle bir okulun olması çok güzel. Servis araçlarına binmeye gerek kalmadan okula gidip gelebildiğim için kendimi şanslı kabul ediyorum. Ailem ne iyi etmişte bu semte taşınmış. Okulumuzu başka semtlerden öğrencilerin tercih etmesini ve burada okumak için şarları zorlamasını, servislerle okula gelip gitmesini anlıyorum. Okul mimarisi ve en önemlisi çevre düzenlemesi açısından diğer okullara göre ayrıcalıklı olduğunu düşünüyorum. Derslere uygun atölyeler, yeterli ve işlerlik kazandırılmış laboratuarlar, müzik odaları, spor salonu, açık ve kapalı sosyal aktivite alanları yeteri kadar mevcut. Birçok ailenin okulumuza ilgi göstermesini, ısrarla çocuklarının böyle güzel bir okulda öğrenim görmesini istemelerini çok daha iyi anlıyorum. 
Öğrenciler sebebiyle varlığını sürdüren bir kurum olan okulda öğrencilerin; arzu, istek ve önerilerine her zaman yer veriliyor. Sabah törenlerinde konuşan her yetkili, okulda düzenin sağlanması ve yaşanılır bir ortam olması için her zaman biz öğrencilerin görüşlerini alıyor. Eski okulumda olduğu gibi mikrofonu eline alan görevli nasihat etmiyor ya da bizleri azarlar türünde konuşmalar yapmıyorlar. Orada, “sevgili öğrenciler” ile başlayan cümleler, bizleri rencide eden cümlelerle sona ererdi. Bahçedeki ses düzeni sayesinde konuşmalar (öğrencileri azarlayan ve küçük düşüren hitaplar) bütün mahalleden duyulurdu. Belki bir kaç öğrencinin yaptığı hata yüzünden bütün öğrencilerin olumsuz bir ortam oluşturduğu gibi hoş olmayan anlamalara yol açtığını büyüklerimizin konuşmalarından anlardım. 

Selam! Hala cevaptan emin değil misin?

Benzer cevaplar

Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Ödevlerinde zorlanıyor musun?
Ücretsiz yardım iste!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Sadece cevaplar vermeyiz,aynı zamanda açıklarız da

Kalite uzmanlarımız tarafından denetlenir

Ödevin hakkında ücretsiz bir soru sor!

Soru ekle