Vurdumduymazlık İle İlgili Masallar

Bu soruyu Oguz1905 kullanıcısına sor...

Cevaplar çık

Adamın biri, evine geldi.Koltuğuna oturup gazetesini açtı ve tek kelime bile etmeden başladı okumaya.Karısı hemen söylendi: _Artık hiç bana aldırmıyorsun.Biraz karşımızdaki komşudan örnek alsana.Adam işinden gelir gelmez, karısını kollarının arasına alıyor, öpüyor, tatlı, tatlı sözler mırıldanıyor, tekrar öpüyor...Sen neden onun gibi olamıyorsun? _Yapma be? Hiç görmedim şu kadını.Kocasına bu kadar heyecan veren kadını bir de bana göstersene.
Bir gün bir çocuk annesiyle yolda yürürken bir köpek ve sahibini görmüş.Köpek çok tatlı olmasına karşın sahibi çok sinirli ve kızgınmış.köpeğinin ayağına çivi batmış.Fakat sahibi bunun farkında olmasına karşın hiç umursamamış ve yoluna devam etmiş.
Köpek sızlanıyormuş.Yolda gien çocuk köpeğe yardım etmiş ve köpeğin acısı geçmiş.Sahibi ise hiç umursamazken yolda neredeyse araba çarpacakmış fakat o umursamadığı köpek onu kurtarmış.Çocuk ve annesi köpekle sahibine hayretle bakıyorlarmış.BU olay sayesinde sahibi artık köpekle ilgileniyor ve ikisi mutlu yaşıyorlarmış.
umarım beğenirsin...
kolay gelsin...
iyi dersler...

Merhaba! Hala cevaptan emin değilsen…

Sonraki cevabı gör

Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Ödevlerinde zorlanıyor musun?
Ücretsiz yardım iste!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Sadece cevaplar vermeyiz,aynı zamanda açıklarız da

Kalite uzmanlarımız tarafından denetlenir