×

ÖDEVİNE ÜCRETSİZ YARDIM AL!

NEDEN EODEV'E KATILMALIYIM?

  • Derslerin hakkında sorular sor
  • Açıklayıcı çözümlerle daha iyi öğren
  • Benzer ödevlere göz at

Cevaplar

2013-01-24T17:00:04+00:00

şimdi e okulda mavi yap o sıfırı sonra denetle kaçyapıyosunyaz sonra çık yarına kadar olur ama bidaha girme tutmaz

0 0 0
En İyi Cevap!
2013-01-24T17:00:43+00:00

 

  İşte Sahte Karne Hazırlama Yöntemleri:
İlk önce bilgisayarınızda Photoshop yada Photoscape adlı resim düzenleyici programların bulunması gerekiyor. Daha sonra piyasada bulunan karne resim örneklerini bilgisayara farklı kaydet diyerek indirmelisiniz. Sonra o karne resimlerinin arka yüzünü değilde ön yüzünde bazı not değişimleri yapmanız ve üst kısma karne sahibi öğrencinin ismini okul numarasın sınıfı falan yazmanız gerekiyor. Hazırlanmış olan bu karneyi bilgisayarınıza bağlı yazıcıdan veya size yakın internet kafe kırtasiye gibi yerlerden çıktısını alabilirsiniz. Bu Yöntemlerin Bir Çoğunu Sizler Yapamazsınız! 


Evet aranızda söylediğim taktikleri uygulayıp sahte karne yapmakta zorlananlar var! Bu yüzden burada düzenlenmesi yapılacak resimleri sizlere vermiyorum. Karneye ihtiyaç duyanlar alt kısımda yorum yazarken mail adresini bıraksın. Gereken düzenleme resimlerini mail hesaplarınızı göndereceğim. Gelen dosyaları yukarıda dediğim programlarda kendi şahsınıza ait düzeltip yazıcıda çıkartın.
Karnelerin örneklerini tam ekran görmek için üstünü tıklayabilirsiniz. Bu örnekleri bilgisayarınızda düzenledikten sonra A4 fotokopi kağıdında çıkartacaksınız. Sonra başarılı bir karneniz elinizde olacak.  
Böylece aklınızda bulunan; karnemi nasıl düzeltirim karnede bulunan zayıfları silme karne notlarını düzeltmenin basit yolu sahte karne yaptırmak gibi kafa kurcalyan konu başlıklarından kurtulacaksınız.
NOT: Bakın birbirinden güzel öğrenci kardeşlerim hayat yalanlar üzerine kurulu değildir. . 

 

 

 

1 5 1
Beyin
  • Beyin
  • Yardımcı
Cevaptan emin değil misin?
EODEVLE DAHA FAZLA ÖĞREN!
Ödevlerinde zorlanıyor musun?
Ücretsiz yardım iste!
  • Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır
  • Sadece cevaplar vermeyiz,aynı zamanda açıklarız da
  • Kalite uzmanlarımız tarafından denetlenir