Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Soru ekle

Telefonuna yükle

Soru

takip et

görsel ve yazılı basından tanıdığımız robot karakterler

görsel ve yazılı basından tanıdığımız robot karakterler

şikayetim var!

Daha fazla açıklamaya mı ihtiyacın var? Sor!

Bu soruyu Nihalbildil kullanıcısına sor...

Cevaplar

--> Optimus Prime: Prime larin Evrendeki son temsilcisidir. Eskiden bir limanda çalışan Autobotların başkanı ve mavi bir tıra dönüşen robottur.Ayrıca Megatron’un kardeşidir.Autobotlar, Optimus olmadan hiçbirşey yapamazlar.İronhide’dan bile daha güçlü silahları vardır.En güçlü şeyler ondadır.Oda Bumblebee gibi bileğinde büyük ve uzun bir kılıç taşır. 

---> Bumblebee : Chevrolet Camaro’ya dönüşen robottur.”Koruyucu” olarak bilinir.Çünkü Sam ve Mikela’yı korumak için görevlendirilmiştir.Güçlüdür.İyi dövüşür.Bileğinde gizli bir kılıç vardır.Düşmanına plazma silahından alev topları fırlatır.2.en hızlı Autobottur.

---> Jazz: Autobotların komutanıdır.1.en hızlı Autobot’tur.Hep aksiyonlu şeyleri yapar.Aksiyon onun için bir hobidir.Grubun en sabırsız ve huysuz Autobot’u dur.Ama Megatron tarafından ikiye bölünmüş ve öldürülmüştür.

---> Ironhide: Silah uzmanı olan robottur.Silahlara özel bir ilgi duyar.En iyi silahları Autobotlara icat eder.Grubun ona ihtiyacı vardır.Bir dağ jeep’ine dönüşür.Dövüşürken silahla düşmanın kafasına vurarak bayıltabilir.

---> Ratchet : Tıp uzmanı olan robottur.Grubun doktoru denilebilir.Autobotların en iyi tıpcısıdır.Tıp alanında o kadar iyidir ki,İnsanlara bile bakabilir.Ambulansa dönüşür. 


Cehennemperisi kullanıcısının avatarı Cehennemperisi Teşekkürler (1) Seviye: 4, Oylar: 1
şikayetim var!

Yorumlar

Bu cevap için yorumunu buraya yaz...

çok iyidir bilitim görsel resim demek ve yazılı bir testie ya bilmiyörüm

selinpapatya16 kullanıcısının avatarı Selinpapatya16 Teşekkürler (1)
şikayetim var!

Yorumlar

Bu cevap için yorumunu buraya yaz...

Aradağını bulamadın mı?

Soru sor