Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Ödev ekle

Telefonuna yükle

Android iOS

Ödev

takip et

Cevaplar

O kitabı okumadım ama kolayı var söyliyimmm kitabın arkasında özeti yoksa İnternet'e başvur İnternet'e kitabın adını yaz ve özeti karakterleri falan herşeyi çıkıyor çok güzel ama sana net bir sitSadi vermiyecem inşallah bulursun :)))

cerenödev kullanıcısının avatarı Cerenödev 28.02.2013 Teşekkürler (1) Seviye: 5, Oylar: 1
ŞİKAYET BİLDİR!

Yorum ekle

1964 yılında Gelibolu’nun Evreşe bucağında doğdu. İlk ve ortaokulu Evreşe’de, liseyi Gelibolu’da bitirdi ve İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Jeoloji Mühendisliği Bölümünü kazandı. Fakülteye devam ederken, iki sene süreyle Türkiye Çocuk dergisinde çalıştı. Daha sonra, mezun olduğu üniversiteye asistan olarak girdi. 1993 yılında yüksek lisansını, 1999 yılında doktorasını tamamlayarak jeoloji doktoru unvanını aldı.

2000 yılında, akademik hayatını sürdürdüğü İstanbul Üniversitesi’nden ayrıldı. Hâlen bir kamu kurumunda jeoloji mühendisi olarak çalışmaktadır. Yayınlanmış makaleleri bulunan yazarın, edebî faaliyetlerinin yanı sıra bilimsel çalışmaları da sürmektedir.

Eserleri: Ahmet Rasim(Biyografi), Hasret Hikâyeleri, Çanakkale’ye Gidenler (Roman), Satuk Buğra Han Destanı(Destan), Gelibolu (Roman), Çanakkale’nin İsimsiz Kahramanları(Hikaye), Kurtuluşa Koşanlar (Hikaye), Masal Ormanı(Masal), Evliya Çelebi’nin Maceraları (Roman-20 Kitap)

 
 

ordusporlu kullanıcısının avatarı Ordusporlu 28.02.2013 Teşekkürler (2)
ŞİKAYET BİLDİR!

Yorum ekle

Aradağını bulamadın mı?

Soru sor