doğa ve evren ile ilgili kompozisyon

Bu soruyu Alp125 kullanıcısına sor...

Cevaplar çık


>>>> Doğa Ve Evren İle İlgili Komposizyon <<<<

Doğa etrafımızda gördüğümüz güzelliklerdir .. Herkes temiz bir çevre , sağlıklı bir yaşam ve temiz bir hava almak ister ...Bunun için çevremizi yani doğamızı korumalıyız ... Doğa demek kısmende olsa çevre demektir ...Hiç kimse çevresinin kirlenmesini istemez ....
Yani doğamızda yaşayan canlı türleri var doğamızı kirletirsek bu gördüğümüz canlı türlerini istemeden yada isteyerek yok olmasına neden olabiliriz ....Doğamız hepimiz için önemlidir bundan dolayı doğamızı kirletmeyelim ve koruyalım zarar verenleri uygun bir dille uyaralım ..

>>>> İYİ ÖDEVLER DİLERİM <<<<<


Merhaba

Doğa ve evren bizlerın asla yok edemeyeceği bir güzelliktir.
Doğa bizler için yaşam kaynağıdır evren ise yaşadığımız yeri kapsar.

İkiside birbirinden güzel kavramlardır aslında.Doğa olmadan biz olmayız evren olmassa yine biz olmayız...Hepsi birbirine o kadar bağlı ki biri olmassa bideri olmuyor.Hayat  böyledir işte bizi peşinden sürükler o hedeflere ulaşmak için de çalışmak gerek...Doğa aslında bizim neşe kaynağımızda olarak bilinir doğada yaşayan onca hayvan bir sürü çicek böcek bileri mutlu eder.

Bzilerde doğayı sevmeli ve ona sahip çıkmalıyız doğaya zarar veren her şeyi ordan kaldırmalıyız doğaya zarar verenleri uyarmalıyız..

İyi Günler.


Merhaba! Hala cevaptan emin değilsen…

Sonraki cevabı gör

Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Ödevlerinde zorlanıyor musun?
Ücretsiz yardım iste!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Sadece cevaplar vermeyiz,aynı zamanda açıklarız da

Kalite uzmanlarımız tarafından denetlenir