Soru

candy4elma kullanıcısının avatarı

toplu taşıma araçlarına zarar verenleri uyaran bir metin

gönderen Candy4elma

Daha fazla açıklamaya mı ihtiyacın var? Sor!

Bu soruyu Candy4elma kullanıcısına sor...

Cevaplar

Cevaplar

1
Silinmiş hesap kullanıcısının avatarı
Silinmiş hesap cevapladı

Günlük yaşantımızda önemli bir yere sahip olan taşıtlarımız pahalı araçlardır. Büyük paralar ödenerek alınan belediye otobüsü, metro gibi toplu taşıma araçlarından hepimiz yararlandığımızdan ortak malımızdır. Ayrıca bu taşıtlar millî servettir. Bu nedenle toplu taşıma araçlarını özenle kullanmalıyız. Taşıtların camlarını kırma-malıyız. Koltuklara zarar vermemeliyiz.

Taşıtları çizmemeliyiz. Taşıtlara zarar verenlere, yaptıklarının suç olduğunu kibarca söylemeliyiz.İnsanlar; otomobil, traktör, motosiklet, kamyon vb. taşıtlara sahip olabilmek için büyük miktarda para öderler. Bu nedenle taşıtlara zarar vermek yanlış bir davranıştır.

Anahtar Kelimeler: toplu taşıma araçlarına zarar verenleri uyaran bir metin toplu taşıma araçlarına zarar verenleri uyaran metin toplu taşıma araçlarını niçin korumalıyız toplu taşıma araçlarını neden korumalıyız toplu taşıma araçların korunması ile ilgili şiir toplu taşıma araçları niçin korunmalıdır toplu taşima araçlarina zarar verENLERİ UYARAN BİR PARAGRAF toplu taşıma araçlarını ve diğer araçları koruma video toplu taşıma araçlarını neden ve nasıl korumalıyız toplu araçların ve diger araçları koruma ile ilgili yazı taşıtları neden korumalıyız toplu taşıma araçlarını koruma ile ilgili sloganlar araçların çizmemeliyiztoplu taşıma araçlarını ve diğer araçları koruma ulaşım araçlarına zarar verenlere şiir toplu taşıma araçlarını nasıl koruyabiliriz toplu taşıma araçlarını nasıl kullanmalıyız toplu taşıma araçlarını korumanın önemi toplu taşıma araçlarını nasıl kullanmalıyız konusu ile ilgili sl toplu taşıma araçlarını nasıl korumalıyız

  • Yorumlar
  • Şikayetim var!
  • Teşekkürler (30)
  • oy ver Seviye: 4, Oylar: 20

Yorumlar

Bu cevap için yorumunu buraya yaz...