Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Ödev ekle

Telefonuna yükle

Android iOS

Ödev

takip et

Cevaplar

Rüya, bilinç altına yerleşen duyguların yapmak istediğin eylemlerin ve düşüncelerin farklı hallerle insana yansımasına sebep olan çok derin bir mevzudur.Uyurken vücudun da oluşan küçük bir ağrı bile o an bir rüya görmene sebep olabilir rüya görülürken omurilik soğanı ile beyin arasında bir blok oluşur ve tüm kaslar felç olur ancak çok büyük uyarılar bloğu aşıp beyne ulaşır bunlarda sıçrayarak uyanmalara sebep olur.. Eğer rüya esnasın da o blok oluşmasaydı rüya da koşarken yattığın yerden kalkıp koşmaya başlardın.. Kısacası rüya gerçek hayatla çok alakalandırılamaz aslında onlar senin yapmak istediklerinin veya yaptıklarının küçük bir fragmanıdır. Kimi saçma kimi gerçeğe çok yakındır. Dini tabire göre de rüyayı nasıl yorumlarsan öyle olur.


Teşekkür eder misin
Silinmiş hesap kullanıcısının avatarı Silinmiş hesap 18.10.2013 Teşekkürler (0)
ŞİKAYET BİLDİR!

Yorumlar

  • yamuhammed kullanıcısının avatarı yamuhammed 18.10.2013

    benim bildiğime göreyse bir rüya gördüysen ve rüyanın çok kötü bir kabus olduğunu düşünüyorsan kimseye anlatma çünkü rüyanı anlatığın kişi rüyanı kötü yorumlarsa yorumladığı gibi çıkarmış

    ŞİKAYET BİLDİR!
  • Silinmiş hesap kullanıcısının avatarı Silinmiş hesap 18.10.2013

    evet öyle

    ŞİKAYET BİLDİR!
Rüyaya göre değişiyor.Her rüyanın kendine göre farklı anlamları vardır.Her rüyaların tersi çıkar düşüncesi yanlış bir düşüncedir.Fakat bazı rüyaların gerçektende tersi çıkar.
İyi Ödevler...
prensessara kullanıcısının avatarı Prensessara 18.10.2013 Teşekkürler (0)
ŞİKAYET BİLDİR!

Yorum ekle

Aradağını bulamadın mı?

Soru sor