Ödevlerde
ücretsiz yardım!

Soruların %80'i 10 dakika içerisinde yanıt alır

Soru ekle

Telefonuna yükle

Soru

takip et

Power pointte soru hazırlama ödevim var . Bu sorular şıklı

Power pointte soru hazırlama ödevim var . Bu sorular şıklı boşluk doldurmalı ve doğru yanlışlı olucak. Tıklandığı zaman yeşil yanması gerek ve boşlukları doldurucak kelimelerin gelmesi gerek. Nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.
şikayetim var!

Daha fazla açıklamaya mı ihtiyacın var? Sor!

Bu soruyu Weird kullanıcısına sor...

Cevaplar

Sevgili Arkadaşım ben 7 yaşımdan beri yıllarca slaytlarla uğraşıyorum.

Bu konuda inşallah sana bilgi verebilirim...


Öncelikle bu slayt işi sabır işidir.Yani bu konuda sabırlı olmalısın.

Şıklı sorular için şunları söyleyebilirim : Eğer senin vaktin kısıtlıysa şıklı sorular için 2 tane slayt oluşturur birinde soru,diğerinde soruyla birlikte cevabın vurgulanmış halini yazarsın.Ama eğer vaktin varsa slayt sayısını fazlalaştırarak güzel bir şey hazırlarsın.

BUNU ŞÖYLE YAPABİLİRSİN : Önce soruyu sorarsın,bir eylem düğmesi oluşturup cevabı yazarsın ( şık sayısına göre 4-5 eylem düğmesi ve 4-5 cevap yazılabilir),ardından  şık sayısına bağlı olarak yeni slaytlar oluşturur ve birinde doğru,tebrikler,çok iyi,gibi kelimeler kullanırken diğerlerinde " malesef yanlış " kelimesini yazarsın.Daha sonra eklediğin eylem düğmelerinden eylem ayarları olarak uygun slaytı seçersin ve tamam dersin.


SEVGİLİ ARKADAŞIM BEN SANA BUNLARI BURDA DEĞİLDE ADIM  ADIM MESAJ ÜZERİNDE ANLATAYIM.ŞU ANDA ÇEVRİMİÇİYİM BANA SORULARI MESAJ ÜZERİNDEN SORARSAN SANA ÇOK DAHA AÇIK CEVAPLAR VEREBİLİRİM .

KABUL EDERSEN MESAJ AT
matematikçi246 kullanıcısının avatarı Matematikçi246 Teşekkürler (0)
şikayetim var!

Yorumlar

Bu cevap için yorumunu buraya yaz...

Aradağını bulamadın mı?

Soru sor