Cevaplar

2012-11-15T17:55:33+02:00

http://mevzuat.meb.gov.tr/html/okulailebirligi/okulaile.html  burda bulabilirsin

1 5 1
2012-11-15T17:56:07+02:00

BirliklerBirlik, üyelerin birbirleriyle dayanışma içinde oldukları birbirlerine gerektiğinde, hem saldırıda hem savunmada, yardım ettikleri bir ittifaktır anlaşmadır.. Birliğe aykırı davranan kişiler birlik sahibinin kararıyla birlikten çıkarılabilir.. Birliğin, oyuncunun defans yada saldırı gücüne hiç bir etkisi yoktur.. Birlik üyeleri birbirleriyle sürekli temas halinde olurlarsa daha organize işler yapılabilinir ve daha güzel sonuçlar elde edilir.. Bu sebeple oyun dahilinde her birliğin sadece kendi üyelerinin ulaşabileceği bir forum sayfası vardır.. Bu sayede üyeler birbirleriyle kolayca haberleşebilirler.. 


Birlik Nasıl Kurulur

Bir birlik kurmak için Elçilik Binası nı en az Seviye 3 e getirmek gerekir... Elçilik Binası nı Seviye 3 yapmıs herkes bir birlik kurabilir.. 


Bir Birliğe Nasıl Katılırım

Bir birliğe katılmak için ise Elçilik Binasını en az Seviye 1 yapmak gerekir... Boylece birlik sahiplerinin size gondereceği davetleri kabul ederek bir birliğe girebilirsiniz..Davet edilmek için oyun içi mesajlaşma ile birlik sahibine birliğe girmek istediğinizi söyler oda uygun görürse sizi davet eder. Size gelen davetleri Elçilik Binası na girerek gorebilirsiniz.. Birlik sahibinin Elçilik Binası seviyesi her arttığında birliğe 3 yeni üye daha alma hakkına sahip olur.. Elçilik binası en fazla Seviye 20 olabileceği için bir birliğe en fazla 60 kişi üye olabilir...

1 5 1