Cevaplar

2012-11-18T13:10:56+02:00

kolanın içinde yabani böceğin yumurtasının  suyu var

1 5 1
En İyi Cevap!
2012-11-18T13:10:58+02:00

Yaklaşık 2 ay önce bir restoranda yemek yerken önüme gelen Coca Cola şisesinin içinde kıvrılıp içine atılmış bir pet gördüm. En ilginç yanı ise bu şişenin kapağının kapalı olması idi. Bu gösteriyorki bir başkasının o peti şişenin içine koyması imkansızdı. Şişeyi açmadan yemekten sonra yanıma alarak çıktım ve vakit geçmeden Coca Cola'yı aradım. Durumu izah ettim. Çok geçmeden bir müfettiş göndereceklerini söylediler.

Bir hafta sonra bir müfettiş geldi ve konunun cok ciddi olduğunu söyledi. Evet gerçekten ciddi bir konu "neden bir fare de çıkmasın ki?" müfettiş sonra tekrar gelip görüşeceklerini söyledi ve gitti. Yaklaşık bir ay kadar firmadan bir cevap gelmedi ve tekrar aradım. Gelen cevap ise cok ilginç idi.

-"Elinizdeki şişe Coca Cola Internatıonal trade company'e ait değildir."
Nasıl oluyor yani? Şu durumda bu güne kadar içtiğim Coca Cola'larda kimbilir neler vardı demeden kendimi alamıyorum, bunun yanında bu kadar köklü bir firmadan gelen cevaba anlam veremiyorum.

Şişe mi? Hala elimde, kapağında bir çizik dahi yok, üzerinde seri numarası üretim tarihi ve son kullanma tarihi de yazılı.

Yaşam budur işte. Fakat konudan henüz vazgeçmedim, eğer aynı şey Amerika'da olsa ne olurdu diye düşünüyorum.

1 5 1