Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2016-04-02T12:41:52+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.

One day I went to visit my grandmother . It sits there while she was making a sound. It was scary living and a creepy voice. Was increasing more and more. Everyone in the room was scared. This sound was coming from the roof. My grandfather and father went up to the roof and a certain period of time they didn't. That we built something. We'll take them the moment it was suddenly the sound of a door came from my father and my grandfather. There was nothing to be afraid of, my father said. This bird is a small bird on the edge of the roof and it was stuck puppy was injured. Sounds like asking for help because the terms he pulled. This bird is supposed to look until it heals. I decided to look for this bird. The bird and the bird for 1-2 weeks I looked better, so I left it where it is free to the air. I loved that bird and I think he's me.The bird he'd come to our house every morning no longer. I used to feed him.


Anlamı =


Bir gün anneannemi ziyarete gitmiştim . Orada oturur iken bir ses geliyordu. Korkucu ve ürpertici bir sesti bu. Gittikçe daha da artıyordu. Salondaki herkes korkmaya başlamıştı. Bu ses çatıdan geliyodu. Babam ve dedem çatıya çıktılar ve belli bir süre gelmediler. Kormuştuk başlarına bir şey mi gelmişti. Tam onlara bakacağımız an birden bir kapı sesi geldi ve gelen babam ve dedemdi. Korkacak birşey yoktu dedi babam. Çatının kenarına küçük bir kuş yavrusu sıkışmıştı ve bu kuş yaralanmıştı. Acısından dolayı yardım istemek için böyle sesler çıkartmıştı. Bu kuşu iyileşinceye kadar bakmak gerekiyordu. Ve bu kuşa ben bakmaya karar verdim. Kuşa 1-2 hafta baktım ve kuş iyileşince onu özgür olduğu yere yani havaya bıraktım. O kuşu çok sevmiştim o da beni sanırsam.Kuş artık  her sabah bizim eve uğrardı. Ben de onu beslerdim.

iyi dersler :))

6 4 6