Hello my dear diary, Today is a good day. I get up eight o clock.I wash my dace and hands.I have breakfast at quarter past eight.After breakfast,I go to scholl on foot.I have lunh in the canteen at twelve o clock.I go back home.I do my homework.My father comes home and we got a restaurant for dinner.It is nice restaurant.A waiter comes near us.He is very handsome.The waiter asks what would you like ? My father says I would like to eat iskender. My mother says I would like Kebap. I say I want to eat pizza Then the waiter smiles and says There isn t any pizza here. Lütfen türkçeye çevirin yanlıs yapanı sikayet ederim

2

Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2012-11-19T17:57:57+02:00

alıntıdır.

Günlüğü Merhaba canım, Bugün güzel bir gün. Ben sekiz o clock.I benim dace yıkayın ve hands.I çeyrek geçiyor eight.After kahvaltı kahvaltı kalk, ben on iki o clock.I de kantin lunh var foot.I üzerine Scholl gitmek home.I geri çıkmıyorsun benim homework.My babam eve geliyor ve biz dinner.It için bir restoran var güzel restaurant.A garson çok handsome.The garson ne istiyorsunuz sorar us.He yakın geliyor mu? Babam ben iskender yemek istiyorum diyor. Annem Kebap istiyorum diyor. Ben değil t burada herhangi bir pizza Sonra garson gülümser ve Orada diyor pizza yemek istiyorum söylüyorlar.

1 5 1
2012-11-19T18:03:47+02:00

Merhaba Günlük, Bugün güzel bir gün. Ben saat 8'de kalktım.Elimi ve yüzümü yıkadım.Saat sekizi çeyrek geçiyordu.Kahvaltıdan sonra, yürüyerek okula gittim.Kantinden yemek aldım ve 12de yedim.Evime gittim.Ödevlerimi yaptım ve babam beni lokantaya gitme teklifinde bulundu ve gittik.Çok güzel bir restoranttı.Garson bize yaklaştı.çok yakışıklıydı.Ne istersiniz diye sordu.Babam iskender istediğini söyledi.Annem ise Kebap istedi.Ben ise pizza istedim.Garson gülerek bana "maalesef pizza yok" dedi.

0