Cevaplar

2012-11-19T20:40:00+02:00

kadın erkek erkek kadın konuşmazdı ???

1 5 1
2012-11-19T20:40:19+02:00

Yine bütün hafta göz açıp kapayana kadar geçti. Bu hafta işte zaman genel olarak test yaparak geçti. Test yapmayı severim ama planladığımdan uzun sürdüyse ve birlikte çalıştığım kişi ile gerginlik yaşayınca tadımın kaçtığı oldu.

Geçen pazar tüm gün uyuyunca altüst olan uyku düzenim hala kendine gelemedi. Bugün Cumartesi olduğu için ingilizce dersi günüydü. Yine erken kalktım ve bütün hafta doğru düzgün çalışmamış olmanın ezikliği ile derse gittim. Derse öğrenmenin şevkiyle her hafta olduğu gibi bu hafta çok çalışacağıma karar verdim. Ne kadar kararlı olduğumu önümüzdeki günlerde göreceğim.

Dün akşam uzun bir aradan sonra tiyatroya gittim. Sinema ve tiyatro benim için nedense kış aylarının aktiviteleri oluyor. Bahar ve yaz aylarında açık havada bir yerlerde olmayı tercih ediyorum.

Gittiğim oyunun adı “Mutfak Söyleşileri”. Arkadaş olan 5 kadının hayatından kesitler anlatılıyor. Anlatımda kendilerine has mizahi bir uslup kullanılmış. Çok hoşuma gitmedi açıkçası. Satır aralarında kadın-erkek ilişkilerine yapılan göndermeler hoştu ama genel olarak tavsiye edeceğim bir oyun değildi. Tek perde olması ve 1 saat sürmesi tam tadında oldu. Tiyatro’yu her zaman sevmişimdir. Küçükken ailem bol bol çocuk oyunlarına götürürdü ve sınıf arkadaşlarım gitmediği için kendimi hem şanslı hem de farklı hissederdim.

Tiyatro kültürünü küçük yaşlarda almış olmanın ayrıcalığıyla senede bir kaç oyun izlerim. Önümde koca bir kış mevsimi var. İzledikçe paylaşacağım.

0