Cevaplar

2012-11-20T19:30:44+02:00

Bu bölüm tanınmış tarihi ve günümüze ait kişilerin kısa biyografilerinden oluşmakta olup,amaç üye ve misafirleri bilgilendirmek dışında hiçbirşey değildir.Biyografileri bulunan hiçbir şahsiyetin ne reklamı amaçlanmaktadır ne de bu şahsiyetleri karalamak amaçlanmaktadır.

Bu doğrultuda aramızda barınabilecek art niyetli kişilerin,bazı şahısların biyografilerini eklemek bahanesiyle ,biyografisini paylaştığı kişiyi karalama ve kişiliğine saldırıda bulunma ihtimali sebebiyle bu bölümde açılacak konular moderatör onaylı olacaktır.

Biyografisi yayınlanan kişilerin bilgilerinde eksik bilgi yada hatalı bilgi var ise lütfen konu altına cevap yazmayalım bölüm yöneticilerine özel mesajla bilgi verelim.Bölüm yöneticileri en kısa zamanda konuyu inceliyerek eksiklik olduğunu tespit ettiği biyoğrafiyi düzenliyecektir.

Kullanıcılarımızın bu bölümde biyografisi bulunan kişiler hakkında aşağılayıcı mesajlar yazması süresiz ban sebebi sayılacaktır ve yazdıkları editlenecektir.Bu bölümde üyelerin yazacağı mesaj ve yorumlar sadece kendilerini bağlayacak olup,bu mesaj ve yorumlardan Hitportal.Nethiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

0
2012-11-20T19:30:55+02:00

Tüm bölümlerde olduğu gibi, "Genel Forum Kuralları" bu bölüm için de geçerlidir.

* Yazılan hiçbir mesajdan Zevkli.org sorumlu tutulamaz. Yazılan mesaj, mesajı yazanın sorumluluğundadır.


* Hiçbir kimseye burada belirttiği durumlar için kaba ve etik kurallara aykırı mesaj yazılamaz. 


* Lütfen konu başlıklarını anlaşılır ve etik kurallara uygun şekilde seçelim. Kısaltmalardan kaçınalım. 


* Küfür anlamı içeren söz ve kısaltmalar yasaktır.


* Biyografilere yaptığınız yorumlarda cinsiyet, ırk, dil, din, siyaset, ideoloji gibi konularda mesaj yazmamaya önem gösterelim. Karşılıklı kişisel tartışmalardan ve muhabbetten kaçınalım. ................. bu şekilde anlatım yapılırrr 

0