two foxes want to become rich. they want to earn a lot of money. so they decide to hunt a bear and then they seel its fur to a furrier before they hunt it. these two foxes talks to the furrier. they talk about the bear. they say: -We can hunt a big bear. this bear has got a good and beatiful fur. the bears fur can keep people hot. the fur covers people in cold days. and it is very big. so you can make two furs from it. İNGİLİZCE-TÜRKÇE ÇEVİRİSİ LAZIMM. ACİLL!!!!!!!!!!!!!

2

Cevaplar

2016-12-23T16:45:58+02:00
İki tilki zengin olmak istiyor. Çok para kazanmak istiyorlar. Bu yüzden bir ayı avlamaya karar verirler ve avlamadan önce kürklerini bir kürkçüya çevirirler. Bu iki tilki kürkçüyü anlatır. Ayı hakkında konuşurlar. Derler ki: -Büyük ayıyı avlayabiliriz. Bu ayının güzel ve güzel bir kürkü var. Ayılar kürkü insanları sıcak tutabilir. Kürk insanlar soğuk günlerde kaplamaktadır. Ve çok büyük. Böylece ondan iki kürk yapabilirsin

0
2016-12-23T17:06:13+02:00
İki tilki zengin olmak istiyor. Çok para kazanmak istiyorlar. Bu yüzden bir ayı avlamaya karar verirler ve avlamadan önce kürklerini bir kürkçüya çevirirler. Bu iki tilki kürkçüyü anlatır. Ayı hakkında konuşurlar. Derler ki: -Büyük ayıyı avlayabiliriz. Bu ayının güzel ve güzel bir kürkü var. Ayılar kürkü insanları sıcak tutabilir. Kürk insanlar soğuk günlerde kaplamaktadır. Ve çok büyük. Bu yüzden ondan iki kürk yapabilirsin.
0