6. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 35 A ve B nin konuşmasını çevirirmisiniz lütfen google translate olmasın. ben yinede konuşmaya vereceğim.

A:Hi! I'm Lisa. I'm a student. I always get up early in the mornings.I usually go to school by bus. I sometimes play volleyball with my friends after school. We often go to the café near our school and eat something.I never walk home because it's too far.

B: Hello! I'm Michelle. I'm a student,too. I usually get up early in the morninngs. I always walk to school. I play basketball with my friends every Friday. We sometimes go to the cinema. We always go to the park near our house, rest there for a while, then walk home.

ARKADAŞLAR LÜTFEN GOOGLE ÇEVİRİ OLMASIN.... SAÇMA CEVAPLARI ŞİKAYET EDİCEM

1

Cevaplar

En İyi Cevap!
  • Eodev Kullanıcısı
2012-11-22T14:08:48+02:00

A : Merhaba. Ben Lisa. Ben bir öğrenciyim. Sabahları her zaman erken kalkarım.  Genellikle okula otobüsle gidiyorum. Okuldan sonra bazen arkadaşlarımla voleybol oynuyorum. Biz genellikle okulun yanındaki kafeye gidip bir şeyler yiyoruz. Ben hiç eve yürüyerek gitmem çünkü çok uzak.


B : Merhaba. Ben Michelle. Ben de bir öğrenciyim. Sabahları her zaman erken kalkarım. Her zaman okula yürüyerek gidiyorum. Her Cuma arkadaşlarımla basketbol oynarım. Bazen sinemaya giderim. Biz her zaman, bizim evin yakınındaki parka gidip bir süre orada bekleriz sonra eve yürürüz.

Kendim çevirdim inşallah işine yarar.

4 3 4