Cevaplar

2012-11-23T09:27:52+02:00

Sinema ve film izlemek insanın ufkunu açarmı bilinmez. Ancak hemen hemen herkesin sevdiği ve beğendiği filmler vardır. Mesela benim en sevdiğim film, Leonardo di Caprio'nun oynadığı Kanlı Elmas filmidir ki, tüm sinema severlere bu filmi mutlaka izlemelerini şiddetle tavsiye etmekteyim. Bu zamana kadar bu tavsiyeme uyan herkes bu sinema filmini çok beğenmiştir.

Bu üstteki satır sizlere de bir tavsiye niteliği taşıyor aslında. Herneyse, sinema izlemek ve film izlemek genel olarak insanların hayal dünyasını geliştireceği gibi, eğitimlerine de faydalı olacağı söylenilebilir. Örneğin 3 idiots adında bir film vardı. Bu filmden insanların öğreneceği çok şey vardır. Tabi bu bahsettiğimiz filmler bizim filmlere pek benzemiyor.

Bir çok kaliteli ve güncel sinema filmi, Türkçe internet sitelerinde gerek alt yazılı olarak, gerek türkçe olarak, hatta ve hatta orjinal dili ile yayınlanıyor. Başka bir yazımızda belirttiğimiz gibi, bu siteler devasa bir kullanıcı kitlesine sahip. Alelade yapılmış çok fazla sinema sitesi olmasına rağmen, indirmeden film izlenebilen çok kaliteli sitelerde var. Ayrıca bu sitelerde Türkiye'de yayınlanan türkçe veya yabancı bir diziye rastlamakta mümkün.

0
2012-11-23T09:27:54+02:00

aç googleyi bak puanın boşa gitmesin........................

0