At school we have two ICT lessons a week. I think they're the best lessons of the week. Last week we learnt about opening document, using clip art and chaning fonts and colours. We also learnt to make a website. We've got our own class website now. I may design a family website now. I may design a family website this summer. That'll be fun.

(NOT:Düzgün çeviri yapın intenet bakmayın düzgün ve doğru kelime çıkmadı internetten bakıp yapmaya çalışanı şikayet ederim)

2

Cevaplar

2012-11-24T22:15:28+02:00

okulda haftada iki tane bilişim teknolojileri dersimiz var. bence bunlar haftanın en iyi dersleri. geçen hafta dosya açmayı, resim kırpmayı ve yazı puntosunu ve rengini değiştimeyi öğrendik. ayrıca internet sayfası oluşturmayı da öğrendik. şu an sınıfımızın kendi internet sayfası var. şu an aile internet sayfası yapabiliyorum. bu yaz aile internet sayfası yapabileceğim. bu eğlenceli olacak. 

1 5 1
2012-11-24T22:18:36+02:00

Okulda haftada iki BİT dersleri var. Onlar haftanın en iyi ders olduğunu düşünüyorum. Geçen hafta biz, belge açma klip art kullanarak ve yazı tipleri ve renkler chaning öğrendim. Biz de bir web sitesi yapmayı öğrendim. Biz şimdi kendi sınıfı web sitesi var. Ben şimdi bir aile web sitesi tasarımı olabilir. Ben bu yaz bir aile web sitesi tasarımı olabilir. Bu eğlenceli olacak

1 5 1