Cevaplar

2012-11-24T22:43:24+02:00

Başta yabancı ve Türk eğitmenler olmak üzere tüm BRITISH EUROLANG ailesi bir şeyin oldukça farkında;Başlangıç..

BEGINNER yani başlangıç eğitimimiz kurumumuzda 24 saat ve tamamen ücretsiz olarak öğrencinin İngilizce'ye ve yabancı dil eğitimine alışması için hazırlanmıştır. Türk eğitmenlerin gözetiminde alfabe, sayılar basit cümle ve soru kalıpları öğretilmekle kalmaz günlük yaşamına dair çok kapsamlı bir eğitim verilir. Eğer verilecek bu eğitimin içeriğini merak ediyorsanız aşağıda yer alan ve tamamen uzman eğitmenlerimizce hazırlanmış Beginner eğitim içeriğini incelemenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca başlangıç seviyesinden itibaren ana derslerinizden tamamen ayrı, ek ders olarak gramer ve speaking (konuşma) derslerine de ücretsiz girebileceğinizi de biliyor muydunuz?

1 1 1
2012-11-24T22:43:56+02:00

BEGINNER

Articles


ARTICLES (a-an-the) ● A/AN 

A-an isimlerin önüne gelir ve onların bütün benzerleri içinden “ herhangi bir “ tanesi olduğunu belirtmeye yarar. Örneğin bir koyun sürüsünden hiç ayrım yapmadan bir tanesini seçelim. Bu seçtiğimiz koyun herhangi bir özelliği olmayan, bütün benzerleri içinden sadece herhangi biridir. Veya yanlış yazdığımız birşeyi silme için arkadaşımızdan silgi istediğimizde, herhangi bir silgi istiyoruzdur. İngilizce’de isimleri kullanma ihtiyacı hissettiğimizde mutlaka onları genelleştiren ( herhangi bir anlamı veren ) bazı eklere ihtiyaç duyulur ve bu ekler İngilizce gramerinde “ Article ” diye adlandırılır.● İsimler sessiz bir harf ile başlıyorsa önüne (a), sesli bir harf ile başlıyorsa (an) getirilir. 

Examples;

► a pencil (bir kalem)

► a student (bir öğrenci) 

► an apple (bir elma) 

► an accountant (bir muhasebeci) 


--------------------------------------------------------------------------------

0