Cevaplar

2012-11-26T21:42:05+02:00

Bugün fazla para harcama riskiniz var.rnBu sizi hiç rahatsız etmeyecekrnmuhtemelen. Zira bu harcama keyfernkatkı sağlayacak. Sonradan pişmanrnolmaktansa elinizi cüzdana götürmeden önce birrnkez daha düşünün. Gerçekten ihtiyacınız oluprnolmadığı konusunda objektif olmalısınız.

0
  • Eodev Kullanıcısı
2012-11-26T21:42:12+02:00

Giden. Sevimli. Spontan. Bulaşmak biri değil. Komik. Mükemmel öpüşüyor. ÇOK güzel. Ilişkiler Loves ve aile bir Koç için çok önemlidir. Koç cömert olmak ve vermek için bilinir. Addictive. Loud. Her zaman 'Sağ' olmak ihtiyacı vardır. Koç saatlerce onların kanıtlamak için iddia edecektir. Koç dünyanın en harika insanlar vardır. 16 kötü şans yıl ileriye yapmazsan.

TAURUS - Tramp (20 Mayıs-20 Nisan)

Agresif. Uzun ilişkiler olmak Loves. İyi bir mücadele vermek için seviyor. İstediklerini için savaşın. Zaman zaman, ama dikkat aşk için can sıkıcı olabilir. Son derece giden. Yoklukta insanlara yardım etmek için seviyor.İyi öpüşüyor. Kişiliği İyi. İnatçı. Bir sevecen bir kişi. Onlar bencil olabilir ve onlar bir şey istiyorsanız onlar bunu elde etmek için her şeyi yapacağız. Onlar uyku seviyorum ve tembel olabilir. One of a kind. Bulaşmak biri değil.Dünyanın en çekici insanlar var!

GEMINI- İkiz (20 Haziran - 21 Mayıs)

Güzel. Aşk bir tür biridir. Büyük dinleyiciler. Kafa karıştırıcı insanlara Çok iyi. Aşık bir savaşçı değil, ama yine de sizi nakavt edecek.Geminis Herkes herhangi bir bok almayacağız. Geminisne yapmaları gerektiğini insanlara anlatmak ve alıngan olsun ister. Onlar şeyleri kaybetme büyük ve unutkan.Geminisçok alaycı ve bazen de çocukça ve çok meraklı olduğunu edebilirsiniz. Güvenilir. Her zaman mutlu. ÇOK Loud. Konuşkan. Giden. Çok bağışlayıcıdır. Yapmak için seviyor. Güzel bir gülümseme var. Cömert. Güçlü. ÇOK IRRESISTIBLE.

KANSER - Güzellik (22 Temmuz - 21 Haziran)

KISSER MOST AMAZING. Çok yüksek itiraz. Bir Kanser sevgisi bir tür biridir. Çok romantik. En sevecen bir kişi hiç hayatınızda buluşacak. Tamamen yaratıcı bir kişi, çoğu sanatçı vedelice, Saygıyla konuşma. Onlar seks mükemmel ve sık sık yaparım. Son derece rasgele. Bir nihai ucube. Son derece komik ve genellikle bir hayatparti. Çoğu kanserler onların kanat altında ve sonsuza kadar kalacak kalplerinde götürecektir. Kanserler karşılaştırma ötesinde bir tutku ile sevişmek. Spontan. Değil bir savaşçı, ama o aşağı gelirse iyi kıçına tekmeyi basarım. Biri seni tutmak gerekir!

LEO - Aslan (22 Ağustos-23 Temmuz)

Büyük konuşuyorsun. Çekici ve tutkulu. Geri koydu. Genellikle mutlu ama mutsuz mızmız ve çocuksu olma eğilimindedir. Bir Leo'nun sorunu herkesin sorunu olur. En Leos çok tahmin edilebilir ve monoton olma eğilimindedir. Eğlenmek için nasıl bilir. Hemen hemen her şey gerçekten iyi mi. Büyük öpüşüyor. Çok öngörülebilir. Giden. Aşağı toprak. Addictive. Çekici. Loud. Uzun ilişkiler olmak Loves. Konuşkan. Bulaşmak biri değil. Bulmak için Nadir. İyi bulduğumda.

BAŞAK - Waits One (22 Eylül - 23 Ağustos)

Ilişkilerinde baskın. Birisi şu anda onları seviyor. Her zaman son sözü istiyor. Bakıcı. Akıllı. Loud. Sadık.Konuşmak kolay. Hiç istediği her şeyi. Lütfen kolay. Bir itme. Kumar ve şansa Loves. Geçen sahip İhtiyaçlar her şeyi söylüyorlar. Onlar her şeyi biliyorum ve genellikle yapmak. Başkalarına saygılı ama onlara karşı güvenilmez bir şey yapmak ve saygı kazanmak asla eğer hızlı bir şekilde onların saygısını kaybeder. Onlar affetmez ve asla unutmayacağım yok. Bir ve tek.

LIBRA - Lame One (22 Ekim - 23 Eylül)

Onlar karşılamak herkesi memnun oldum. Onların aşk bir tür biridir. , Silly komik ve tatlı. Kendi eşsiz bir çekiciliği var. En sevecen bir kişi hiç buluşacak! Ancak, bu karmaşa istediğiniz kişinin tür. Ağlıyor sonunda olabilir. Bunlar engelleyebilir terazilerde kadar hasara neden olabilir. Sonuna kadar sadık arkadaş. Yıllardır kin tutabilir. Terazilerde senin tarafında istediğim biri vardır. Aşırı spor fanatikleri Ortalama spor harika ve vardır.Çok yaratıcı. . Umutsuz bir romantik AKREP - Addict (23 Ekim 21 Kasım)

0