Arkadaşlar hayatımıza anlam katar, deneyimlerimizi zenginleştirir, neşe verir ve problemlerimizi paylaşırlar. Yemek, su ve barınma dışında dördüncü bir ihtiyacımız varsa, onun insan etkileşimi, yakınlık ve arkadaşlıkolduğunu söyleyebiliriz.

Buna rağmen, ya hayatınızda muhteşem gelişmeler olursa- yeni bir işe başlar, terfi alır ya da aşık olursanız- ve etrafınızda bu haberleri paylaşacak kimse olmazsa? O yeni elbiseyi, çantayı, arabayı ya da evi almanın ne anlamı kalır, size “Senin için çok mutlu oldum” diyecek biri yanınızda olmazsa? Ya da en kötü zamanlarınızda sizi yakınbir arkadaşla konuşmaktan daha çok ne rahatlatabilir? Arkadaşlarımız hayatımızın önemli bir parçasıdır ve bir o kadar da gerekli; onlar bizim ayna ve yankılarımızdır.

Bir arkadaş seçmek kolay değildir, hepimizin yaşamında arkadaşımız olduğunu düşündüğümüz en az bir kişinin bizi yarı yolda bıraktığı zamanları yaşamışızdır. Hazmetmenin kolay olmadığı bu deneyimler, ruhani gelişmemiziçin aslında gereklidir. Ve öğreniriz ki bazen yalnız olmak daha iyidir, yanlış bir arkadaşlıktan daha iyi…

Arkadaşlık edeceğimiz insanı dikkatlice seçmenin önemi, hayatlarımız üzerinde bırakacakları etkiyidüşündüğümüzde daha anlaşılır olur.Eğer her zaman kolay yola kaçmayı tercih eden, beyaz yalanlar söyleyen, sıklıkla özür dileyen, kıskanç, alaycı ve sorumluluk almaktan kaçınan birisiyle arkadaşlık kurarsanız, sizin de bu alışkanlıkları kabul edilir bulmanız ve uygulamaya başlamanız an meselesi. Eskiden düşünmeye bile zaman ayırmadığınız şeyler yeni bir perspektif haline gelecek ve standartlaşacak; eğer kurtlarla koşarsanız ulumayı öğrenecek ve bir ayna gibi arkadaşlarınızın davranışlarını yansıtacaksınız, iyi ya da kötü. İNGİLİZCE YE ÇEVİREBİLİRMİSİNİZ GOOGLE DAN ÇEVİRİRSENİZ ŞİKAYET EDERİM

2

Cevaplar

2012-11-29T16:46:48+02:00

lütfen açıkla mesaj atıyorum soru için

 

1 5 1
2012-11-29T16:55:22+02:00

Friends adds meaning to our lives, enriches our experience, gives joy and share our problems. Food, water and shelter outside if we need a fourth, his human interaction, proximity and arkadaşlıkolduğunu say.
Despite this, or if the tremendous advances in life-starts a new job, get a promotion, or if you fall in love with-and without anyone around you to share this news? It was a new dress, the bag, what is the point of getting car or a house, you "I'm very happy for you to say that" at least one with you? To speak at your friend or worst than what you can relieve yakınbir? Our friends are an important part of our lives, and a not-so-necessary, they are our mirror and yankılarımızdır.
It is not easy to choose a friend, is a friend of all of us think of the life he left us down times, have lived for at least one person. Is not easy to digest these experiences, spiritual gelişmemiziçin actually required. And we learn that sometimes it is better to be alone, better than a false friend of a friend ...
The importance of carefully selecting the people we'll Friends, will have on our lives etkiyidüşündüğümüzde who prefer to escape to a more understandable way subordinative always easy, that white lies are often apologetic, jealous, sarcastic, and avoids taking responsibility If you set up a friendship with someone, you also find these habits are considered and begin to implement a matter of time. Thinking about the past, even when it would become a new perspective on things, and standartlaşacak ayırmadığınız, if I run with wolves howling like a mirror to learn and your friends yansıtacaksınız behavior, good or bad.

2 4 2