Cevaplar

2012-11-29T22:30:27+02:00

HER CANLIYLA İLETİŞİM KURULABİLİR Mİ?

 

-Her canlıyla iletişim kurulabilir çünkü kelimeler ve harflerle olmasa bile bedendili ve mimiklerkle karşıdaki canlı senin ne anlatamak istediğini az çok anlayabilir

   alıntı

Birbirimizin dilinden anlayamıyor olabiliriz.Ama jest ve mimiklerle herkes anlaşır.Mesela Charlie Chaplin derki: ''Ben ingilizce konuşmayı sevmem çünkü o zaman beni herkes anlamaz saddece ingilizce bilenler anlar ama jest ve mimiklerimle haraket edersem beyni olan tüm insanlar anlar neyseki tüm insanlar beyine sahiptiri buda Dünyada en şanşlı olduuğumuzu gösterir belki hayvanlarda bilmediğimiz şeyler vardır ama insan önce kendini tanımalı ve bilmelidir''... Unutmayınki insan gizemle doludur ne ben kendimi ne hayvanlar insanı anlar neyseki jest ve mimikler burada :)

ALINTI

-Kurabilriz çünkü din kültürü dersinde öğrendiğimiz cin ve meleklerle iletişim kurulamaz sözü yanlıştır. Bazı insanlara cin girer o insan o cinle konuşur muhabbet eder vb. ve diğeri ise melekler bizi yaratan YÜCE ALLAHIMIZ o melekleri insan yada başka bir varlığın yerine sokar ve onlar her zaman sevgi ve iyiy haber taşır. Sonuçta nede olsa herşeyle ilteşim kurabiliyoruz. Örneğin bir köpek Tv programlarında köpek adamın dediği herşeyi yapıyor buda hayvanla iletişim kurabildiğimizi gösterir ardından bitkiler 2 tane bitki dikelim birine güzel sözler öteksini ise kötü sözler söyleyelim güzel söz söylediğimiiz çiçek daha hızlı ve daha canlı ve çiçek açarak büyür.

ALINTI

-


HER CANLIYLA İLETİŞİM KURULAMAZ MI?

-Her canlıyla iletişim kuramazsın çünkü her canlı konuşamaz duygularını ifade edemez

- Kurulamaz çünkü onlar biz insanlar gibi konuşamaz.

-kurulamaz çünkü biz insanların aklı var ve aklımızla hareket ederiz ama hayvanlar böyle değildir.

7 3 7