I don't work at weekends . Weekends are for my kids . And I have dinner at home every evening when I'm not directing a film . I get home at six . I put the kids to bed at 10 p.m. and tell them stories . I take them to school every morning . I work basically from 9:30 to 5:30 and I'm strict about that .

I never drink coffee . That's something you probably don't know about me .

I'm preparing a new film in these days . I'm responsible for the quality of the final product and its success . I'm working with actors , make-up artist , cinematographers , writes and film , sound , and lighting technicians . I'm guiding actors and all the workers in the film . It is a tring job .

-Çevirir misiniz ? Saçma saçma konuşma şikayet ederim .

2

Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2012-11-29T21:36:44+02:00

Ben hafta sonları çalışmıyorum. Hafta sonları benim çocuklar içindir.Ben bir film yönetmenlik değilim Ve ne zaman ben her akşam evde akşam yemeği varBen altı evde olsunBen 10'da yatağa çocuklarkoyup hikayeler anlatmakBen her sabah okula götürünBen 9:3005:30 temelde çalışmak ve ben bu konuda katı değilim.
Ben kahve içmemMuhtemelen benim hakkımda bilmediğin bir şeybudur.
Ben bu gün yeni bir film hazırlıyorum. Ben son ürünün kalitesi vebaşarısı için sorumlu değilim. Ben aktörlermakyözYönetmeniyazarve film, ses ve ışık teknisyenleri ile çalışıyorum. Ben aktör ve film tümişçileri rehberlik ediyorum. Bu tring iştir.

1 1 1
2012-11-29T21:47:14+02:00

Haftasonları çalışmıyorum. haftasonumu çocuklarıma ayırıyorum. Ve film yönetmediğimde her akşam yemek yiyorum. 6 ya kadar evde oluyorum. Çocuklarımı saat onda yatırıyorum ve onlara hikaye okuyorum. Her sabah onları okula götürüyorum. Aslında 9:30'dan 5:30 a kadar çalışıyorum ve bu konuda katıyım.

 Asla kahve içmem.  Benim hakkımda muhtemelen bazı şeyleri bilmezsin.

Şu günlerde yeni bir film hazırlıyorum. Son filmin kalitesi için sorumluyum ve bunda başarılıyım. Ben aktörler , makyaj sanatçıları , alıcı yönetmenleri, yazarlar ve film , ses , ve ışık teknisyenleriyle çalışıyorum. Ben aktörler, ve bütün çalışanları filmde yönlendiririm. Bu denenebilir bir iş.

1 5 1