Cevaplar

2012-11-30T18:43:15+02:00


I had a dream one ligh.My monster space solve.I am agry . monster my come is the was dropping the wos cperade.My teacher is the silly.My teacher and my teacher sister face to face . My teacher is the silly party. there are ff at the time I found myself in a place covered with snow. My clothes had changed. Cleare my teacher very very silly. Teacher is the fermeless.

31 3 31
2012-11-30T18:55:13+02:00

I had a dream last night. In dream I was walking in street carefully because there was a man following me. When I stopped, he stopped. When ı started to walk, he walked. that was so scary. I decided to talk with him. but when ı turned back, he was dissapered.then ı decided to go on my way, ı saw him. while ı was walking to him, he was smoking. when ı went near him, he started to say something but ı woke up.

 

dün gece bir rüya gördüm. rüyada dikkatlice yürüyordum çünkü beni takip eden bir adam vardı. ben durduğumda o durdu. ben yürümeye başlayınca o yürüdü. çok korkunçtu. onunla konuşmaya karar verdim ama arkamı döndüğümde o yok olmuştu. sonra yoluma devam etmeye karar verdim. onu gördüm. ben ona doğru yürürken o sigara içiyordu. onun yanına gittiğimde birşeyler söylemeye başladı ama uyandım.

58 4 58