Cevaplar

2012-12-02T22:31:38+02:00


Hiçbirşeyi algılamıyor yüreğimbildiğim tek doğru sensin.Sana uzanıyor her gökkuşağının o esrarengiz renk karmaşası.Bakıyorum herkes birşeyler yazıyor. Yazdığını okuyacak vakit bile bulamıyor.

Daha dün gibiydi iki kenti birbirine zincirleyen aşkların çözeltisi.Aşk aşksa eğer zincir nedir bilmezdi.

Düşünürken senidüşünmek hayallerimin en güzel yerinde kurgusuz bir gerçekti.O hep anlatılan martılar vardıya hanişiirdeşarkıdaöyküde.

Gördüm ilk defa.Bana iki beden büyüktü sevdalar sen olmayınc****orkmakmı asla.Asla seni sevmekten korkmadım.Yüreğim sendinsen yüreğimde taşıdığım. Sonra herkes geldioturdular karşıma.

Anlat dediler nasıl gidiyor aşkı yazdığın yazılar. Güldüm ve döndüm geceye
Anlattı geceaşk aşksa eğer anlatamaz yaşamadan aşka yazılanlar.

Bir mevsimin tam ortasındaydım.Ne yöne baksam çıkışı olmayan bir labirent gibi yalnızlıktım.Beni öptüğün her şiirde ben zaten aşk gibi aşktım.

Sonbahar'da bir Ekimtıpkı Temmuz'a benzer gibiydi.O ilk yazılanlarao ilk okunanlara benzer bir şeydi.

Değiştirmek mümkün olmadı mevsimi.Ayları çıkarıp atamadım mevsimlerden.Seni tanıdığım günsanki hiç yaşanmamış bir balayı ve belkide yüreğime vurdu hayat senin ellerinden en büyük damgayı.

Eskisi gibi uyuyamıyorum artık.Kuşlarda yok nedenseöldümü yoksa mevsimi olmayan doğurganlık. İnanmam asla şimdi nerede o savurganlık.

Aşk aşksa eğer ölüm bir anlık.

Ve başa dönüp düşünürsem beni düşündüğünü ve kalemi elime yapıştırıp yazabilirsem eğer kağıtlarabeyazlığına çizebilirsem güzelliğini sözlerinden geçebilirsem gecelerin suskunluğuna bir adım fazladan karışıp öpebilirsem buza kesmiş dudaklarının rengindenaşk aşksa eğer dediğimher kelimeden cümleler kurabilirsem sana
Ne mutlu bana

0
  • Eodev Kullanıcısı
2012-12-02T23:06:06+02:00

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ 

Adını duyduğumda titriyorum. İçimdeki sevda telleri titriyor, eriyorum. Su olup akacağım sanki. Su olsam da sana akmak için yol bulurum ben, ayaklarının dibine göl olurum. Sen bu aşk suyu ile yıkanırsın. 
Seni düşünmediğim tek bir an yok bile. Senin hasretine tutsak oluyorum. Hasret dedim de, seni özlemenin bu kadar zor olacağını bilmezdim. Bir sarmaşığa dönüşüyor hasretin, 
bedenimi sarıyor. Hasretten şikayet etsem de aldırma sen Kavuştuğumuzda yaşadığım bahtiyarlık kötü olan ne varsa hepsini silip atıyor. 
Seni Seviyorum Çünkü yanındayken dört mevsim bahar oluyorum. Seni o baharın en nadide çiçeği yapıyorum Buram buram çiçek açıyorsun yüreğimde. Kokunla başımı döndürüyorsun. Bir bahardan diğerine uzanırken zaman sensizliği aklıma bile getirmek istemiyorum.  Çiçek dedim ya, bir çiçek adı verseydim sana sarı bir gül olurdun. Tomurcuklarıyla dünyaya, insanlara baharın geldiğini müjdeleyen gülüm olurdun. İddiasız ama güzel. Güzel ama kibirsiz, nazik, zarif bir gül. Çiçekleri kıskandıran güzelliğinle dünyayı kendine aşık ederdin. Beni ettiğin gibi alev dudaklım. 
Seni Seviyorum, çünkü sana baktıkça kendimi hiç keşfedilmemiş bir kıtanın topraklarında buluyorum Adım adım dolaşıyorum seni. Sana ait ne varsa öğrenmek istiyorum. Keşfetmeye aç bir kaşifim ben. Ancak senin topraklarında doyuyorum hayata. Sana her gün yeniden aşık oluyorum. Bu aşka ben bile şaşıyorum,ama şaşkınlığım beni mutlu ediyor. Seni Seviyorum. Çünkü her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana. Ben güne seninle başlıyorum ve her gün hayatı yeniden keşfediyorum Gök kuşağının her tonunu gölgede bırakan en parlak renksin sen Her şey senin rengini taşıyor benim için ancak o zaman anlamlı oluyorsun Seni Seviyorum Çünkü Soğuk günlerde içimi ısıtan ceketimsin Sıcak günlerde ise ferahlık veren kuzey rüzgarı İliklerime işleyerek esiyorsun Her şeyde sen varsın.Nasıl olmayacaksın ki sanki sen doğduğumdan beri içimdeydin Yüreğimin en derin köşesinde idin Sanki ortaya çıkmak için beni bekliyordun Ve ben orada olduğunu fark edince hak ettiğin yere çıkardım seni Seni Seviyorum Çünkü Hep benimlesin.Seni görmem için yüzüne bakmam gerekmiyor.Gözümü kapatsam oradasın Gördüğüm her sima aslında sensin. Gözlerinin içindeki binlerce yıldız gecenin karanlığını delip geçiyor
Sen bana bakarken ben kendimi yıldızlara bakıyor gibi hissediyorum O yıldızların parlaklığında kaybediyorum kendimi.Gözlerim kamaşıyor ama şikayetçi değilim aydınlığından.Güneş doğmasa,yıldızlar kaybolmasa diyorum Ama biliyorum ki güneşimde sen olacaksın gecenin sonunda. Bu kez daha parlak ve aydınlık çıkacaksın karşıma Seni Seviyorum Çünkü Saçların ellerimin arasında kayıp giderken dünyadaki cenneti bulmuş gibi hissediyorum kendimi Her gülümseyişin içime yeniden yaşama sevinci dolduruyor. Her gülümseyişin karamsarlığı yıkıyor,mutsuzluğu parçalıyor Seni seviyorum çünkü,seni sevmeyi,sana dokunmayı, seni dinlemeyi,sana bakmayı, seni koklamayı. seninle paylaşmayı seviyorum. Seni sen olduğun için seviyorum 
Seni Seviyorum Çünkü Seni sevdiğimi anlatmaya çalışırken ne kadar çaresiz olduğumu da görüyorum Her sözcükten sonra durup tekrar düşünüyorum Seni yeterince anlatabildim mi diye Biliyorum ki yetmeyecek.Bu kadar sözcükten sonra bile sana sevgimi anlatamamış olacağ

0