Biraz önce Translate Kullananları Şikayet Ettim Ve Konum Silindi Ya Lütfen Translate Kullanmayın Bende Biliyorum KullanmayI!

Çevirebilirmisiniz ?

The Play: turns rotate clockwise around the board starting with Blue. On each turn, the player must do two things play the top tile from the stack of spares move one of his runners in a path that passes over the tile you just played, and ends at an empty stop or home circle. If you cannot do both, then you must pass. You can never just place a tile, or move a runner without placing a tile, or move a runner that does not use one of the paths on the new tile. If you were playing with a real board and real tiles, determining that no moves are possible, and exactly which tile placements are legal, can be difficult. One of the advantages of the computer is that it knows, and will show you what's legal, and won't let you make an illegal move. Yah!

1

Cevaplar

2012-12-03T19:16:45+02:00

Oyun: Dönmeler Mavi ile başlayan yönetim kurulu etrafında saat yönünde döndürün. Her dönüşte, oyuncu iki şey yedek yığından iyi karo oynar sadece oynanan tas vb. üzerine geçen bir yolun raylarını taşımak ve boş bir durak veya ev  yapmanız gerekir. Eğer ikisinide yapamaz iseniz o zaman geçebilirsiniz. Sen sadece bir kiremit yerleştirmelisin, ya da bir taş koyacaksın olmadı bir koşucu, taşımak veya yeni karo üzerinde yolları birini kullanmayan bir koşucu asla hareket edebilirsiniz. Eğer hiçbir hamle kiremit yerleşimlerin yasal olan tam mümkündür ve bu belirleme, gerçek bir yönetim kurulu ve gerçek çinileri ile oynuyor olsaydı, zor olabilir.Bilgisayarın avantajlarından biri bunu bilir ve yasal ne gösterecek ve yasadışı bir hamle yapmanıza izin vermeyecektir olmasıdır. 

1 5 1