arkadaşlar okulda popüler olmak için ne yapılabilir saçma sapan sorulara cevap vereni şikayet ederim lütfen biraz uzun yazın. aynı kişiler yhazmasın bazı kişiler özelliklerinden bahset dedi sarı saçlıyım kahverengi gözlüyüm 8.sınıfa gidiyorum okulumzda feym var :DD öyle yani arkadaşlarla aram iyidir filan grubumuz var gibi kızlar ben nereye idersem oraya gidiyorlar v.s ama siz lütfen UZUN YAZINN.!!

2

Cevaplar

2012-12-05T23:55:19+02:00

Kural 1
Okuduğunuz Okulda Bir Grubunuz Olmali. Ama O Grup Havalar Güzel Oldugunda Yada Tüm Ders Aralarinda Okulun Bahçesinde Yada Yemekhanede (Kantinde Olabilir) Olmasiniz. Öyle Bir Yürümelisiniz Ki Herkes Size Baksin

Kural 2
Kesinlikle Bir Konu Hakkinda Başirili Olmasiniz Ki Havaniz Olsun. Sinifinizin Başkani Yada Herhangi Bir Olayda Yarişmada Birinci Olmalisiniz. Lakin Böyle Yaparsaniz Okuduğunuz Okulda Sizi Görenler Heyecanlanacaktir. Tabi Heyacanlandiklari için Başkalarini Sizi Öve Öve Siğdiramayacaktir.

 

Kural 3
Kendiniz’den 1 yada 2 Büyük Siniflardaki Arkadaşlar’la Arkadaşlik Kurmalisiniz Kanki Dost Olmasiniz. Bu Arkadaşlik Yada Dostluk Sizi Sevenleri Görebilirsin Yada Öğrenebilirsiniz. Tabi Güvendiğiniz Kişiler Olmalidir.

Kural 4
Ders’e Giren Hocalariniza Kendinizi Sevdirin. Eğer Hocalariniz Sizi Severse Başka Siniflarda Derse Girdiğin Sizi Anlatir Ve Havan %100 Tavan Yapabilir. Tabi Derslerimizde Başarili Olmamiz Gereklidir Bunun İçin.

Kural 5
Her Hangi Konularda Yada Derslerde Her Zaman Siz Önde Olmalisiniz. Örnek Vermek Gerekirse Başkanlik yada Sinifinizin Kollarindan (Eğitim Kollari) Birisinde Başkanlik Gibi.

Kural 6
Muhabbetiniz iyi Olmali Yani Ceneniz  Arkadaşlariniz Sizinle Sohbet Etmek istemeli. Tabi Ayni Zaman iyiBir Sirdaş Olmaniz Gerekir. Başkalarinin Sirlarini Söylerseniz Ne Sizi Severler Nede Sizin Sohbet Ederler.. :))

1 3 1
  • Eodev Kullanıcısı
2012-12-05T23:56:31+02:00

+Ayakkabın ve giyeceğin ceket uyumlu olsun.

+Eğer converse giyiyorsan ve izin veriyorlarsa iki converse'in de bağcıkları farklı renklerde olsun.Mesela converse'in pembeyse birinde pembe bağcık,diğerinde siyah veya gri bağcık olabilir.Çok şeker ve havalı olur!:)

+Birinci yazıda da belirttiğim gibi,yasak yoksa mutlaka saçını sal.Eğer o gün saçın kötüyse topla.-Veya izin verilmiyorsa saçını yandan ve yukardan topla.

+Çantana ve eteğine anahtarlıklar,rozetler tak.Mümkün olduğunca kişiselleştir yani:)Gören bakakalsın:)

+İnsanlara hakettikleri kadar değer ver.Bu çok önemli.Çok yakın bir arkadaşınla gezerken onunla çok samimi olabilirsin ama sınıfında sana pek yüz vermeyen havalı bir kız var diyelim.Ona sürekli espriler yapıp,konuşursan sana yüz vermemeye devam eder.Bu yüzden sen de çok yüz verme,soğukkanlı ol demiyorum,ama çok yüz verme.Gözüne girmeye çalışma.Bu sayede seninle arkadaş olmak isteyebilir ve hep kendinden bahsetmeyip, seni de dinler

+Esprili ol.Sınıfta pek popüler olmayan kişileri bile güldür.Onlara da bi derecede yakın ol yani.Böylece herkesin sempatisini kazanabilirsin.Sınıf arkadaşlarının halini hatrını sor.Ama bunu yaparken rahat ol.Tabii gerektiğinde gizemli ve cool da takılman gerek 

Arkadaşlar şimdi size kısa yoldan nasıl havalı olcağınızı yazıcam.Öncelikle giysiden başlayalım:

*Eteğini üstten kıvır.

*Gömleğini dışarı çıkart.Eğer yasaksa ceket giy belli olmaz ama kıvıradabilirsin biraz.

*Eteğine rozet tak(1 veya 2 tane olsun fazla abartma)

*Saçlarını tenefüslerde ve salmana kızmayan öğretmenlerin dersinde sal.(mutlaka öle 2-3 öğretmen vardır.)

*Derste bacak bacak üstüne at.

 

Ve davranışlar:

*Kendini kanıtlama çabasında olma.Cool ol.Ama gülümsemeyi unutma!

*Erkeklere karşı çok rahat ol.

*Derslerine çalış.Ama inek olma.Derslere ve eğlenceye yeterince zaman ayır.Sınavlara çok ama çok iyi çalış!(birkaç gün önceden başlayarak hergün 2-3 saat çalış)

 

Bunlar kesin kes işe yarar!

1 3 1