Cevaplar

2012-12-07T23:14:21+02:00

Dört gözle beklenen Türkiye Bombom 3.6 sürümünü tüm sunuculara 11 Kasım’da yenilenecektir. Bombomoyuncusunun hızlı bir şekilde artması sayesinde yeni sürüm oyunculara yepyeni silah, uzak sunucu, etkinlik vb. konusunda eşsiz oyun deneyimi getiriyor.

Türkiye Bombom 3.6 sürümünün en çekici noktası, teçhizatın yaldızlama özelliğidir. Oyuncu yaldızlama hediye paketini satın alarak dilek incisini elde edebilir. Dilek incisi ile güçlendirilen 12.seviye teçhizatı yaldızlayarak altın teçhizata yükseltebilir. Altın teçhizat hem teçhizatın görünüşünü değiştirebilir, hem de silah, elbise, şapka, zırh vb. öğelerin hasarını yükseltebilir; ayrıca elbise ve şapkanın can miktarını artırabilir. Bu özellik, savaşma gücünüzü geliştirebilir. Oyundaki en güçlü avatar olabilirsiniz!

Ayrıca, Bombom 3.6 sürümü ek iki yenilik de sağlar: Zaman Anaforu uzak sunucusu ve modelleme öneri özelliği. Zaman Anaforu uzak sunucusunun 4 zorluk seviyesi mevcut: kolay, normal, zor ve kahraman. Başarıyla hepsini geçerseniz yeni silah olan “Gerçek·Çılgın civciv” parçasını elde edebilirsiniz. Modelleme öneri özelliği, modellemenize yardımcı olur. Ancak rastgele eşleştirme butonuna tıklayarak kendinize uygun moda olan elbiseyi bulabilirsiniz. Karakteriniz en popüler Bombom kahramanı olsun!

Bombom 3.6 sürümünde görülmemiş yenilikler size heyecan verici bir zevk getiriyor. Haydi, Bombom‘a arkadaşlarınızla hemen katılın!

Resmi websitesi: http://tr.337.com/pages/224/BomBom
Oyun adresi: http://tiny.cc/c3x1aw

romo kodlar ıle ılgılı etkınlık sadece 1 ay ve uzerı gırıs yapmayan oyuncularımız ıcın gecerlı bır etkınlıktır. 
Etkinlik başlangıc tarıhı olan 15 Kasım tarihınınden once 1 ay ve ustu gırıs yapmayan oyuncularımızın mail kutusuna otamatık olarak hedıyeler gonderılmektedır.

Not: Bu etkınlık 15 Kasımdan daha once 1 ay ve ustu oyuna gırmemıs oyuncuların oyuna tekrar kazandırılması için yapılmıstır. Yeni sürümün tanıtımı için düzenlemiş bir etkinliktir. Yeni sürümden önce her hangi bir zamanda oyuna başlamış hiç bir oyuncu bu ödülden yararlanamayacaktır.
Ve ayrıca üsteki şartı sağlayan oyuncularımızın en az 20 level olması gerekmektedir.Aksi takdirde yine ödülden yararlanamayacaklardır.
Anlıyışınız İçin Teşekkür Ederiz Cevap Budur Uğraşmayın Boşuna
0