Cevaplar

2012-12-10T15:55:11+02:00

9.Sınıf Matematik Mantık Konu Anlatımı ( Ahmet Meral ) ile 9.Sınıf Ders Anlatımlarımıza hız kesmeden devam edelim..Mantık ve Önermeler özellikle 9.sınıf arkadaşlarımız için matematikdersinin ilk yazılı sorularını oluşturduğundan büyük bir öneme sahip. Herkes internetten yazılıya çalışabilmek adına mantık sorularını veya önermelerle ilgili videolu soru çözümlerini bir an önce bulup çözmenin derdinde.. Haksız da değiller. Öğretmenler yazılıda kitaptaki sorulardan çok da farklı birşey sormasa da yine de önermeler ve mantık videolu konu anlatımı ve soru çözümü işe yarayacak gibi duruyor.

Bir önceki video dersimiz olan Ekol Hoca LYS Matematik II.Dereceden Eşitsizlikler Video Ders Ikonu anlatımında Ekol Hoca II.Dereceden Denklemler, ekol hoca lys matematik ve lys matematik hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Etiketler:9.sınıf mantık ve önermeler9.sınıf önermelerönermelerDers izleme sayfamızda yer alan 9.Sınıf Matematik Mantık Konu Anlatımı ( Ahmet Meral ) Başlığına sahip içerik şimdiye dek ,20.432 farklı öğrencimiz tarafından izlenmiştir. --EtkinDers.com | Ekol Hoca Matematik ingilizce Geometri Fizik Kimya Biyoloji Coğrafya Tarih Türkçe Felsefe SBS YGS LYS KPSS ALES Video Dersler

0