Cevaplar

2012-12-19T15:31:48+02:00

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der herhalde. KESME DE YANINDA YAT!

2- Sanatci Evi: Ben ev aldim,tam ev deyemeyiz,sato diyelim.Ben yalniz yasayan biriyim kizlara sor.Her 27 dakikada bir yalniz yasarim.Ev guzel de bir ev ha sanatci evi.Dubleks.Bayagi sanatci evi diye bir kavram vardir,dublekstir.Git bir istatistik yap hepsinde dublekstir.Borc harc da olsa dublekstir.Ben oyle bir gorgusuzluk yapmadim.Tripleks aldim,kestirdim.Guzel bir ev dedim ya iste esya falan aldim 11 cek-yat. Hatta bazen milli takim geliyo kalmaya.

3- Usta: Bir gun eve usta geldi kardesim,musluk tamir edicek,evde 800 tane musluk var.Ev biraz buyuk.Kusura bakmayain.Sanatci evi dedik ya Alla Alla.2 donum, yani 2 kere donebiliyosun manasinda. 800 tane musluk var,800 tanede usta cagirdim ki cabuk bitsin.Ama ev buyuk ya ustalar birbirlerini goremiyorlar.Hatta ben eve girdim hic ustaya denk gelmedim.Saka yapiyorum saka,sizin istediginiz olsun,ev kucuk,ben varim,usta var,musluk var.Hatta usta cikmadan musluk acilmiyo o derece. baktim usta cebellesiyo konusayim dedim ustayla.Biliyorum ustaca,dedim napiyosun usta,aaa ben sizi tanidim dedi.Ya ben babamin ogluyum, bi de ev hali yatak kostumuyle dolasiyorum ki ben ciplak yatarim.Tanidim deyince dedim noluyo lan bu kadar mi meshur olduk anasini satayim. Dedim kimim lan ben.Iner misin cikar misin degil mi abi dedi bana ya! Yillarca okullarda oku,karikaturler ciz,sahneye cik 1500 kez.Inermisin sabaha mi birakirsin.Dedim anam ikisini de yapmam yuklu miktar para verdim ki baska bir kitada yasasin diye,bir daha denk gelmeyelim diye.

 4- Deprem Habercisi: Ahmet Mete Isikara diye bir adam cikti dinledik hepimiz aman artci rihter evet...Ama ne kadar dinledik 2 ay.2 ay yetti.Ondan sonra adami seksi erkek falan sectik.Noldu o bilimsel kimlik?Perisan oldu.O adam simdi ne soylese kim inanirki?Deprem geliyooo.. hadi ordan seksi hahahaha gitti adam hadi jartiyerin gozukuyor.

5- Okulda Dayak: Okul bana gore degildi ya.Konusanlari tahtaya yazip dovuyolardi ya.Simdi millet bilet aliyo ben konusayim diye.Konusanlar cem yilmaz birsuru carpi.Hoca gelip dovuyor.Simdi git bak siradadir.

6- Egitici Kollar: Ilkokulda egitici kollar vardi hani,hava gozlem kolu,sanirsin ki o derste kopernik geliyo.Halbuki ne biliyomusun?Hava gunesli ha carpi.isaretliyosun,yuzeysel.

7- Uzay Bilimcisi: Bir 3. sinifa giden cocuga sordum,ne olacaksin buyuyunce diye,cocuk uzay bilimcisi dedi.Zavallinin realistik mesleklerden umidi kalmamis.Manavci gibi birsey.Bu memlekettekimi dedim evet dedi.Dedim sen simdiden ziplamaya basla anca aya gidersin.

8- Nukleer Atik: Bir tane nukleer atik geldi,boyle paspaslarla itiyorlardi ya.Lo kacin lo diyorlardi ya.Radyasyondan kosarak kacan adam var bu memlekette ya. Yani herif elektrondan hizli kosuyo.Bu adam senle benle ayni oksijeni yakiyo ya.

1 5 1
2012-12-19T15:32:27+02:00

Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım.

* Hırsızlık yapmayın, Hükümet rekabetten hoşlanmaz.

* Nefes kesen bir roman yazdım. Tüm okurlarım öldü.

* Hakan yarın ki maçta forma giyemeyecek... Çıplak oynayacak.

* Her aşk bitki isimleri ile başlar, hayvan isimleri ile biter.

* Oğlumun adını mafya koydum, artık ben de mafya babasıyım.

* Yazılıdan sıfır aldım ama, önemli olan katılmaktı.

* Eğer turist sezonundaysak, neden onları avlayamıyoruz?

* 1959'da içilen kahvelerin hatırı doldu, duyurulur.

* Şiddete karşı savaş açın, şiddet yanlılarını kurşunlayın.

* Ölüm korkusu sürekli değil, mezarda biten geçici bir duygudur.

* Adamın biri eczaneye sinek ilacı almaya gitmiş. Eczacı ona "sineğinizin nesi var acaba" demiş.

* Sık sık ameliyat olun, içiniz açılır.

* Sizde bit şampuanı var mı? Kirlendi hayvancıklar.

* Beşbinkere söyledim; abartmayı bırak.

* Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor.

* Yes abicim. Türkçe eğitime benden de okey!

* Bir fil elektrik direğinden daha yükseğe zıplayabilir mi? Elektrik direği zıplayamaz ki...

* Selam! Ben Aydan Şener. Hadi yaa. Ben de dünyadan Neil Armstrong.

* Çocuğun biri bir gün kafasını ıslatmadan yıkamaya başlamış. Annesi de "oğlum hiç saç ıslatılmadan şampuanlanır mı?" deyince çocuk: ama anne bu şampuanda kuru saçlar için yazıyor.

* Temel Fransa'ya gitmiş. Tabelada Fransa yazıyormuş. O da " Aaaa... burayı da mı Sabancı aldı" demiş.

* Gençliğim acı veriyordu. Ameliyatla aldırdım.

* Ey yükselen yeni nesil! İn **** aşağı!

* Son gülen sen olacaksın. Çünkü geç anlıyorsun

* İnsanlık bugün de para karşısında değer kaybetti.

* Karınızla aranızdaki ortak yan ne? Aynı günde evlendik.

* Hayatım boyunca kararsız biri oldum ama artık emin değilim.

* Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

* Size yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına yapın, çok zevkli.

* Demokrasi, seks gibidir. İyisi de, kötüsü de "iyi" dir.

* AIDS virusu de, Ebola virusu de maymun patentli. Maymundan gelip gelmediğimiz belli değil ama, Maymundan gideceğimiz kesin.

* Soğuk savaştan sıcak savaşa geçiverdik bir anda. Dünya çatlamasa bari.

* Asansor bozuk. En yakın asansör karşı binadadır.

* İçerken araba kullanmayın. Bir yere çarparsanız biranız dökülür.

* Yarın yapabileceğin bir şeyi, Asla bügünden yapma.

* Tanrım! Kendim için bir şey istemiyorum. Yalnızca anneme paralı ve güzel bir gelin nasip et

1 5 1