Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2012-12-19T17:48:04+02:00
Istasyon ile gar arasındaki farklar* gar: trenler yolculuklarına bu mekanlardan başlarlar, yolculuklarını bu mekanlarda bitirirler. içlerinde peronlar bulunur. lojistik ihtiyaçların tümü karşılanabilir. (bkz: haydarpasa gari) (bkz:sirkeci gari) (bkz: ankara gari)

istasyon: küçük olurlar. trenler yolculukları esnasında buralarda dururlar, ya da durmazlar (yolculuğa ve istasyona göre değişir). yolcu inip biner, trenler yollarına devam eder. lojistikihtiyaçların bi kısmı karşılanabilir. (bkz: baz istasyonlari) (bkz: randomize saçmalamak)
(forklift, 23.11.2002 20:17 ~ 20:18) garda bekleyebileceğiniz çeşitli alanlar vardır; bekleme salonu, aile salonu, kafeler, ortada büyük bir ortak alan falan. oysa istasyonlarda bir veya iki küçük odacık bulunur ve bu odacıkların içi ayakkabılarını çıkarmış halde uyuyan insanlarla, çocuklarını koltuklara yatırmış kadınlarla doludur, üstelik havasızlık yüzünden iğrenç kokar, siz de çıkıp açık havada beklersiniz ki özellikle iç anadolu bölgesindeyseniz ve geceyse sizi sabahleyin alıp heykel olarak daha güzel görüneceğiniz bir kaideye taşırlar.
1 1 1
En İyi Cevap!
2012-12-19T17:48:26+02:00

* gar: trenler yolculuklarına bu mekanlardan başlarlar, yolculuklarını bu mekanlarda bitirirler. içlerinde peronlar bulunur. lojistik ihtiyaçların tümü karşılanabilir.
istasyon: küçük olurlar. trenler yolculukları esnasında buralarda dururlar, ya da durmazlar
* . yolcu inip biner, trenler yollarına devam eder. lojistik ihtiyaçların bi kısmı karşılanabilir.

1 5 1