Cevaplar

2012-12-20T15:04:58+02:00

Günümüzde insanlar, birbirinin üzerine yıkılacakmış gibi duran, 20-30 dairelik bloklarda, kimsenin birbirini tanımadığı binalarda yaşamanın verdiği acıyı eskilerin güzellikleriyle unutmaya çalışıyorlar.
 

O hayattan nasibini alanlar, o tatlı hatıraları çevrelerine anlatarak o güzelliklerin yaşatılmasına bir tür katkıda bulunuyorlar.

İşte bu değerli insanlardan biri de Haluk Sena Arı Hanımefendi. Eski İstanbul'u evleriyle ve bu evlerdeki hayat tarzıyla bizlere anlatıyor. Hatta yaptığı güzel eserlerle anlatmakla kalmıyor, yaşatıyor diyebiliriz.

2 4 2
2012-12-20T15:05:38+02:00

en güzel yapılan yeni evler, iç anadolu nun evlerinin yapısı, geçmişten günümüze evler konulu deneme, örnek küçük köy evi planı ve görüntüsü, geçmişten günümüze evler ile ilgili yazı, japon evleri ile türk evi farkı, iç anadolu bölgesi iklimine göre evler vikipedi, ankara evleri hakkında bilgi ve resim, taş yapı ev resimleri, karadeniz ikliminin evleri vikipedi, geçmişten günümüze mimari hakkında bilgi, köy evlerinin bölgesel özellikleri, geçmişten günümüze istanbul evleri, geçmişten günümüze ev çeşitleri, anadolu insanı hakkında bilgi, iç anadolu da geleneksel türk mimarisi, geçmişten günümüze evler konulu, harran evleri, geçmişten günümüze evler, tarihi evler hakkında bilgi resimli, tarihi evler hakkında bilgi, köy evi planı ve görüntüleri, geçmişten günümüze evler konusunda deneme yazısı, geçmişten günümüze evler kısaca, geçmişten günümüze türk evleri,

1 1 1