Cevaplar

2012-12-21T22:19:23+02:00


Juliet Capulet intihar etmedi. En çok güvendiği insan, kendi ölümsüzlüğünü garanti etmek için onu kurban veren, çiçeği burnunda eşi Romeo Montague tarafından öldürüldü. Ancak Romeo, Juliet'e de ölümsüzlük bahşedileceğini hesap edememişti, onun Aydınlıkların Elçileri için çalışacağını da.
Juliet, yedi yüz yıl boyunca romantik aşkı ve masumların hayatını korumak için savaşırken, Romeo karanlık taraf için, insan yüreğini yok etmek için çalıştı. Ancak bugün her şey değişmek üzere. Şimdi Juliet kendi yasak aşkını buldu ve Romeo, ah Romeo, onların mutluluğuna gölge düşürmek için elinden geleni ardına koymayacak.

Edebiyat tarihinin gelmiş geçmiş en trajik aşkına yepyeni bir bakış açısı getiren Ölümsüz Juliet'in karanlık aşk hikayesinde sırlar açığa çıkıyor, hiç bilinmedik gerçekler ünlü âşıkları bambaşka yollara sürüklüyor.

1 5 1
  • Eodev Kullanıcısı
2012-12-21T22:20:17+02:00
Bir zamanlar bu mahlukata taparak hayatımı onunla geçirme hayalleri kurduğuma inanamıyorum.Şimdi ise onu öldürme hayalleri kuruyorum.Böylece bir daha hiçbir şey hissetmeyeceğim-Juliet
Konusu çok değişikti. İlk başta garipsedim ama uzun sürmedi. Kısa sürede kendimi kitabın içinde buluverdim.Yazarın hayal gücüne hayran kalmamak elde değil. Kimse Romeo ve Juliet'e böyle bir bakış açısıyla bakmamıştır.
Bu sefer bildiğimiz Aşık Romeo Juliet çifti yok karşımızda. Artık onlar birbirini öldürmek isteyen düşmanlar.  Güzel aşk hikayesi Romeo'nun ölümsüzlük için Juliet'i öldürmesiyle mahvoluyor. Saf Aşık Romeo'yu kötü karakter olarak görmek hayli ilginçti.
Ölümsüz Juliet Serisinin ikinci kitabını büyük bir merakla bekliyorum. Stacey Jay beni merak içinde bıraktı.
1 4 1