ARKADAŞLAR ÇOK ACİL ÇEVİRİSİ LAZIM LÜTFEN TRANSLATE DEN ÇEVİRMEYİN ÇOK ANLAMSIZ ÇIKIYOR I think the most important quality of a true friend is sincerity. A true friend must be sincere to me. He must always say the right things and he must warn me when I'm doing something wrong. Other important qualities are reliability and honesty. A friend must be supportive, it is important too. A true friend doesn't have to be beautiful or handsome. He or she doesn't have to be tall or slim either.

I think friendship is very different from love because friendship last much longer. My friend thinks friendship is similar to love because both are very important. You should try hard to keep your friendship and love. They need care and patience.
Good friends stand by each other. He is grateful for each day. My pet brings joy to my life. Does a lot of money make your dreams come true? A true friend sees the best in someone. I'll be there for you.
-Hi, George, do you still have my dictionary?You borrowed it last month and didn't return it yet. -Hello, Newman. Are you sure I didn't return it to you? I... errr... can't remember. -Yes, George. I have been waiting for a month! -Hmm. I can't remember where I left it. I'm sorry, I think I lost it. -I can't believe you! You always loose other people's things. -I'm really sorry. I can buy you a new one. -Okay but you shouldn't behave like this. You must be more more careful next time. -Sure. I promise, I will be more careful.
You should study harder and do more exercies because practice makes perfect. You can ask your friends and family for help. You can also ask the teachers for help. You must try to understand the sentences but you mustn't try to memorise their translations. You must pay attention in class and do the activities in the workbook.
My ideal friend should be sincere. My ideal friend must always tell the truth. My ideal friend must be understanding. My ideal friend should be honest and reliable too.

1

Cevaplar

2012-12-23T18:51:03+02:00

Ben gerçek bir dostu en önemli kalite samimiyet olduğunu düşünüyorum. Gerçek bir arkadaşım bana karşı samimi olmalıyız. Hep doğru şeyler söylemek gerekir ve ben yanlış bir şey yapıyorum zaman beni uyarmak gerekir. Diğer önemli özellikleri güvenilirlik ve dürüstlük vardır. Bir arkadaşım destekleyici olmalıdır, bu çok önemlidir. Gerçek bir arkadaş güzel veya yakışıklı olmak zorunda değildir. O ya da o da uzun boylu ya da ince olmak zorunda değildir.

Ben dostluk çünkü arkadaşlığımız çok daha uzun aşk çok farklı olduğunu düşünüyorum. Arkadaşım her ikisi de çok önemlidir, çünkü dostluk aşk benzer düşünüyor. Sen dostluk ve sevgi tutmak zor denemelisiniz. Onlar bakım ve sabır gerekir.
İyi arkadaşlar birbirlerini stand by. O, her gün için minnettar. Benim pet hayatımın neşe getiriyor. Çok para hayallerinizi gerçeğe yapar mı? Gerçek bir arkadaş birisi iyi görür. Senin için orada olacağım.
-Merhaba, George, sen hala benim sözlük var mı? Geçen ay ödünç aldım ve henüz dönmedi. -Merhaba, Newman. Sana karşılık vermedi emin misiniz? I. .. errr ... hatırlamıyorum. -Evet, George. Ben bir ay için bekliyor! -Hmm. Bıraktığım yerde ben hatırlamıyorum. Üzgünüm, ben onu kaybettim düşünüyorum. -Sana inanamıyorum! Sen her zaman diğer insanların şeylerin gevşek. -Çok üzgünüm. Sana yeni bir tane satın alabilirsiniz. -Tamam ama böyle davranmamalı. Daha dahaki sefere daha dikkatli olmalıdır. -Tabii. Ben daha dikkatli olacağım, söz veriyorum.
Alıştırma yapar çünkü daha alıştırmalarda zor çalışma ve yapmalıdır. Sen yardım için arkadaşlarınıza ve ailenize sorabilirsiniz. Ayrıca yardım için öğretmen sorabilirsiniz. Sen cümleler anlamak için denemek gerekir ama onların çevirileri ezberlemeye çalışmayın gerekir. Siz sınıfta dikkat ve çalışma kitabındaki etkinlikler yapmak gerekir.
Benim ideal arkadaşım samimi olmalıdır. Benim ideal arkadaş her zaman doğruyu söylemelisiniz. Benim ideal arkadaşım anlayış olmalıdır. Benim ideal arkadaşım çok dürüst ve güvenilir olmalıdır.
Yeni! Alternatif çevirileri görmek ve düzenlemek için yukarıdaki kelimeleri tıklayın. Kapat
İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi ÇevirmeniGlobal Pazar Fırsatları Aracı

1 5 1