Cevaplar

2012-12-23T20:48:34+02:00

When I was walking down the street, I saw agent Smith waiting for me. Trinity was with me always ready to help me. While the agent was threatening at me with his gun, I gave him the finger. At the same time, I saw agent Jones and agent Brown while they were running towards us. 

While they were running, the great Morpheus was shouting something to me from the roof. As I could not hear him, I decided to get on to the roof. While I was climbing up the wall, agent Smith shot twice, but he missed. He was furious and I saw him hitting the other two agents with his fists. I got on to the roof and looked down. While some people were running in panic, others were trying to hide themselves. Trinity was watching the whole scene from behind the corner. Agent Smith did not want to give in. When I turned round I saw him on the roof as well ready to fight. While we were fighting, Trinity found the exit in the next building. The agent was trying to beat me, but he had no chance. I got and burst him into thousands of pieces. When I finished with agent Smith, Morpheus and I joined Trinity at the phone, which was already ringing to take us out from the Matrix.
NOTE: I'm of course Ne
o


     türkçesi
Ben sokakta yürürken oldu

Zaman ben sokak aşağı oldu yürüme, ben beni bekliyor Smith ajan gördüm. Trinity beni birlikteydi yardıma hazır her zaman. ederken ajan silahı onun bana oldu tehdit, ben parmak verdi ona. zamanda aynı, ben Brown gördüm ajan Jones ve ajan iken onlar bize doğru koşuyorlardı. 

Süre onlar kaçıyorlardı, büyük Morpheus çatı bana bir şey oldu bağırarak. olarak ben onu duyamadım, ben. anlamaya başlamak için karar çatı iken ben duvar kadar oldu tırmanma, ajan Smith kez vurulur, ama ıskaladı. O öfkeli ve ben yumruk onun ile diğer iki ajan isabet gördüm onu. Ben çatı var ve aşağı baktı. rağmen bazı insanlar panik halinde kaçıyorlardı, diğerleri kendilerini gizlemeye çalışıyorlardı. Teslis köşe sahne arkasından bütün olarak izliyor. Ajan Smith in vermek istemiyordu zaman Arkama döndüm ben savaşmaya hazır yanı sıra çatı gördüm onu. ederken biz kavga, Trinity binası yanında bulunan çıkın. Ajan bana vurmaya çalışıyorum, ama şansı yok. Ben aldım ve parçaları binlerce onu patladı. zaman ben Morpheus, bitmiş olan ajan Smith ve Matrix almak bize katıldı Trinity zil zaten vardı, telefona.
NOT: Ben Neo tabii kulüpler BİRKAN


1 5 1