LÜTFEN ÇOK ACİL ÇEVİRİ LAZIM AMA NETTEN YAPMAYIN ANLAMSIZ ÇIKIYO SİZ YAPIN GEREKİRSE TÜM PUANLARIMI VERİRİM GEREKİRSE (=100 PUAN)NASIL VERİLİYO BİLMİYOM AMA HALLEDERİK LÜTFEN ÇOK ACİL

think friendship is very different from love because friendship last much longer. My friend thinks friendship is similar to love because both are very important. You should try hard to keep your friendship and love. They need care and patience.
Good friends stand by each other. He is grateful for each day. My pet brings joy to my life. Does a lot of money make your dreams come true? A true friend sees the best in someone. I'll be there for you.
-Hi, George, do you still have my dictionary?You borrowed it last month and didn't return it yet. -Hello, Newman. Are you sure I didn't return it to you? I... errr... can't remember. -Yes, George. I have been waiting for a month! -Hmm. I can't remember where I left it. I'm sorry, I think I lost it. -I can't believe you! You always loose other people's things. -I'm really sorry. I can buy you a new one. -Okay but you shouldn't behave like this. You must be more more careful next time. -Sure. I promise, I will be more careful.
You should study harder and do more exercies because practice makes perfect. You can ask your friends and family for help. You can also ask the teachers for help. You must try to understand the sentences but you mustn't try to memorise their translations. You must pay attention in class and do the activities in the workbook.

2

Cevaplar

En İyi Cevap!
2012-12-23T22:18:39+02:00

Düşünün Ki Arkadaşlık Aşktan Çok Farklıdır Çünkü Arkadaşlık Çok Daha Uzundur.
Arkadaşım Arkadaşlığın Aşka Benzediğini Söylüyor Çünkü İkisi De Çok Önemli.
Bakıma Ve Sabra İhtiyaçları Vardır.İyi Arkadaşlar Başkalarının Karşısında Durur.O Her Gün Harikadır.Evcil Hayvanım Hayatıma Eğlence Katıyor.Çok Para Hayallerinizin Gerçek Yapıyor Mu ?
Gerçek Bir Arkadaş Birisindeki En İyisini Görür.Senin İçin Orada Olacağım.
-Merhaba George,Sözlüğüm Hala Sende Mi ? Geçen Ay Onu Ödünç Aldın Ve Geri Vermedin.
-Merhaba Newman,Geri Vermediğimden Emin Misin ? I-rr Hatırlayamıyorum.
-Evet George. 1 Aydır Bekliyordum!
-Hmm Nerede Bıraktığımı Hatırlayamıyorum.Üzgünüm Sanırım Onu Kaybettim.
-Sana İnanamıyorum ! Sen Her Zaman Başkalarının Eşyalarını Kaybediyorsun.
-Özür Dilerim , Sana Yeni Bir Tane Satın Alabilirim.
-Tamam Ama Böyle Davranmamalısın.Bir Dahaki Sefere Dikkatli Olmalısın.
-Tabiki. Söz Veriyorum . Daha Dikkatli Olacağım.

Daha Çok Çalışmalı Ve Daha Çok Alıştırma Yapmalısın Çünkü Alıştırma Mükemmel Yapar.
Aile Ve Arkadaşlarından Yardım İsteyebilirsin.Hatta Öğretmenlerinden De Yardım İsteyebilirsin.Cümleleri Anlamaya Çalışmalı , Ama Onların Çevirilerini Ezberlemeye Çalışmamalısın. Sınıftaki Ve Workbooktaki aktivitelere Önem Vermelisin .

Puan isterim ya cok uzunmus metin :D

2 5 2
2012-12-23T22:46:47+02:00

Çünkü dostluk daha uzun süreli dostluk sevgi çok farklı olduğunu düşünüyorum. Arkadaşım her ikisi de çok önemlidir, çünkü dostluk aşk benzer olduğunu düşünüyor. Sen dostluk ve sevgi tutmak zor çalışmalısınız. Onlar özen ve sabır gerekir. İyi arkadaşlar birbirlerini stand by. O, her gün için minnettar. Benim pet hayatımın neşe getiriyor. Çok para hayallerinizi gerçeğe yapar mı? . Senin için orada olacağım. -Merhaba, George, sen hala benim sözlük var mı? Geçen ay ödünç aldım ve henüz dönmedi. -Merhaba, Newman. Sana karşılık vermedi emin misiniz? . errr. cant'anımsamak. -Evet, George. Ben bir ay için bekliyor! . Bıraktığım yerde hatırlayamıyorum. Üzgünüm, ben onu kaybettim düşünüyorum. -Sana inanamıyorum! . -Çok üzgünüm. Sana yeni bir tane satın alabilirsiniz. -Tamam ama bu gibi davranmamalı. Daha ve bidahaki sefere daha dikkatli olmalısıın. -Tabii. Söz veriyorum, daha dikkatli olacağım. Sen çalışmalısın.

 

0