Cevaplar

2015-08-04T01:44:15+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
......................MUTLULUK NEREDE.................
   

Biz insanlar ancak sevdiğimiz işi yaptığımızda mutlu oluruz.. sevdiklerimiz yanımızda olduğunda mutlu oluruz. onlarsız bir dünya mutluluğumuza engel olur sanırız.. onlar bizim sağlık kadar yaşam kaynaklarımızdır. sevilmek ve sevmek isteriz insan sevildikçe mutlu olur sevdikçe huzur bulur hayatı neşe ile dolar.. Müslümanın secadeyi serip namaz kılma isteğidir mutluluk. mutluluk aile bireylerinin yanında olmasıdır .. mutluluk iyi arkadaşlar edinince duyulan histir. mutluluk gecede bile ay ile güneş gibi ışık olmak sevdiğine.. mutluluk tebessüm etmektir ve o tebessüm sonsuz olmasıdır..
     Mutluluk herkes için farklı yerdedir ama duyulan his aynıdır ... kimi sevdiği işi yaparken ... kimi sevdiği ile yaşarken... kimi islama koşarken.. kimi çalgı ile uğraşırken .. kimi için yeni doğan bebeğini kucağına alışı.kimi içinde notlarının yüksek olması .. kimi için takımının kazanması veya gol atması .. kimi için sevdiği ünlünün konserine gitmek ..
kimi için de  değerlisinin mutluluğunu kendi mutluluğu sanırken ki anın adıdır mutluluk.. peki ya bizim için nerede mutluluk ... aslında en güzel mutluluk Allah ile konuşmaktır ...bunu da kuran okuyarak yapabiliriz benim için mutluluk islama uygun yaşamaktır.

Meryem
İslamınNurSancağı

Başarılar..

Alıntı değildir !!
3 5 3