BU METİNİ ANLAMLI VE KURALLI BİR CÜMLELERLE OLUŞTUR TÜRKÇESİNİ YAZZ SAÇMALAYANA **ŞiKaYeT**

somebody stole mrs jackson's necklace last night. the necklace last night. the necklace was very valuable. the next morning her room maid, Alice came in with a big smile on her face. !!Good morning, madam! how was your sleep? Did you sleep well? said Alice. she pulled the curtains. '' the plumber will come today and fix the tap in the bathroom. If you want, he can fix a new tap.If he changes the tap, you know he asks for more money.'' mrs jackson didn't answer her questions. Alice knew this silence meant ''yes.'' . Alice was in her thirties and she was-tall and slim with brown shoulder length hair. mrs jackson was changing her clothes while she was trying to listen to her. Those days she didn't have any money. Unfortunately, the family members and staff weren't aware of the fact. her son, Andrew, was losing money at the games. she couldn't him ''no'' when he asked for money. because she would almost lose her only son in a traffic accident while she was driving. Her husband died in the same accident. Andrew looked like her dad with curly blonde hair and he althy boody.

2

Cevaplar

2012-12-26T18:31:58+02:00

Birisi dün gece mrs jackson kolyesini çaldı.kolye dün gece.kolye çok değerli oldu.Ertesi sabah onu oda hizmetçisi, Alice yüzünde kocaman bir gülümseme ile geldi. ! Günaydın, madam! uyku nasıldı? İyi uyudun mu? dedi Alice. O perdeleri çekti. '' Tesisatçı bugün gelip banyo musluk çözecektir. İsterseniz, o kademe değiştiren yeni tap.If düzeltebilirim, onun daha fazla para ister biliyorum.'' Mrs jackson ona soru cevap vermedi. Alice bu sessizlik demek biliyordu'' evet.''. Alice otuzlu oldu ve o was-uzun boylu ve kahverengi omuz uzunluğunda saçlı ince. diye onu dinlemek için çalışırken mrs jackson elbiselerini değişiyordu. O günler o herhangi bir para yoktu. Ne yazık ki, aile üyeleri ve personel farkında değillerdi. oğlu, Andrew, oyun para kaybediyordu. onu yapamadı'' hayır'' diye para istedi. O sürüş iken neredeyse bir trafik kazasında tek oğlu kaybeder çünkü. Kocası aynı kazada öldü. Andrew kıvırcık sarı saçlı ve o althy boody ile babası gibi görünüyordu.

 

YANLIŞŞA ÇOK ÜZGÜNÜM :(

1 1 1
2012-12-26T18:34:06+02:00

biri Bayan jackson'ın kolye dün gece çaldı. kolye dün gece. çok değerli bir kolye. ertesi sabah onun oda hizmetçisi, Alice yüzünde kocaman bir gülümseme ile geldi. !!Günaydın, Bayan! Uykunuzu nasıldı? İyi uyku mi? dedi Alice. o perdeleri çekilmiş. '' tesisatçı bugün gelecek ve banyo musluk tamir. İsterseniz, o bir yeni musluk düzeltebilirsiniz.O dokunun değişirse, Hani o asks için daha fazla para.'' Bayan jackson onu sorulara cevap vermedi. Alice, bu sessizlik, '' Evet.'' anlama geldiğini biliyordu. Alice onu otuzlu ve o oldu-uzun boylu ve ince kahverengi omuz uzunluk saç ile oldu. o onu dinlemeye çalışırken, Bayan jackson elbiselerini değişiyordu. O günlerde herhangi bir para yoktu. Ne yazık ki, aile üyeleri ve personeli farkında değildi. oğlu Andrew, oyun para kaybetme oldu. o parayla sorulduğunda o '' hayır '' onu yapamadım. çünkü o was sevk ederken o neredeyse tek oğlunun trafik kazasında kaybeder. Kocası, aynı kazada öldü. Andrew lo

1 1 1