Cevaplar

2012-12-26T21:49:06+02:00
İşte Yapılmamış Bir Proje Tüm Siteler Bu Projeyi Kullanacak !   Merhaba bildiğiniz gibi bir webmasterin veya hizmet alan kişinin en büyük sorunu güven meselesidir.Benim projem gerçekleştiği taktirde hiçbir güven sorunu kalmayacak herkes rahat rahat alışveriş yapabilecektir.Uzun zamandır kafamda tasarladığım bir projeyi artık gerçekleştirmek istiyorum.
Proje için gerekecek olan toplam bütçe(Tahmini bir rakamdır):500 Tl İle 1000 Tl arasındadır.

Projem şöyle;
Bir mobildown&up sitesi tasarlanacak.Bu siteye webmasterler veyahutta dosyayı satmak isteyen kişiler dosyayı yükleyip dosyayı indirme fiyatını belirtecektir.Kullanıcılar bu dosyayı indirmek için belirtilen miktar kadar hesabında kredi olacak eğer kredi yetiyorsa kullanıcı dosyayı indirebilecek.Kredi yüklemek için mobil ödeme sistemi ön planda olacak ve banka havalesi ile ödeme sistemide olacak.Dosya sahibine ödeme yöntemide mobil ödeme ve banka havalesi ile ödeme olacak.

Projenin ne gibi bi yararı olacak ?
Proje gerçekleşirse webmastersitesi.com,r10.net gibi bir çok webmaster forumları ve genel internet kullanıcıları güvenli ödeme yapmak için bu sistemi kullanacaktır.Sistemin en büyük avantajı mobil ödeme ile hem kredi yükleme hemde ödeme alma işlemlerini yapabilmek olacaktır.Bizim bu işten gelirimiz dosya sahibinden komisyon almak olcaktır.Dosya Sahibi dosyayı yükleyip fiyat belirttiğinde ondan fiyatın bizim belirlediğimiz bir "%" sayısında komisyon alacağımızı belirtecek bir kutucuk olacaktır.

Proje İçin Belirtilmiş Takım Yapısı
Proje Yönetim Kadrosu:Erdal Eraslan(Seocoma),(Boş)
Finansman Destek Çıkacak Kişiler: (Boş)
Domain Sponsoru:Bekir ALBAYRAK(BKR57)
Hosting Sponsoru: (Boş)
Tasarım Ekibi: (Boş)
Destek sistemi ekibi: (Boş)

Kim Kimdir ?
Finansman Destek Çıkacak Kişiler:Bu kişilere ait site özel bir alan olacaktır bu alanda her destek çıkan kişinin reklamı olacaktır.
Domain ve Hosting Sponsoru:Anasayfada Footter bölümünde sponsorun linki ve ismi belirgin bir şekilde olacaktır bu resimde olabilir.
Tasarım Ekibi:Sistemi tasarlıyabilecek kişilerdir.Bu kişilere ödeme yapılacaktır.
Destek sistemi ekibi:Bu kişiler sitedeki ticket sistemi ile ilgilenecekler.Kullanıcı hesapları belli başlı bir kaç yetkiye sahip olacaktır.Ticketleri yanıtlayabilecek kullanıcının şikayet ettiği dosyayı inceleyip gerek gördüğü taktirdede dosyayı silecektir.Devamı Oku: İşte Yapılmamış Bir Proje Tüm Siteler Bu Projeyi Kullanacak !

 

ins. bu istedigin gibidir

0