dorothea and celia were the nieces of Mr. Brooke. They were living with their kind old bachelor uncle. Dorothea and her sister celia were well-connected, sensible ladies from a good family. Teir parent had died many years before. And they were raised up in the upper-class Brooke household in Tipton, at their uncle's country house. lütfen düzgün çevirin googledan çevirmeyin nooooolurrrrr kitabın adı: middlemarch bu kitabın türkçe çevirisini bulan varmı? o da olur ???????? nolurrrr düzgün çevirinnnnnn.

2

Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2012-12-29T14:31:58+02:00

Dorothea ve celia Sn Brooke nieces edildi. Onlar kendi türünün eski lisans amcası ile yaşıyordu. İyi bir aileden Dorothea ve kız kardeşi Celia iyi bağlanmış, mantıklı bayanlar. Teir ebeveyn yıllar önce ölmüştü. Ve onların amcamın ülke evinde, Tipton üst sınıf Brooke ev ortamında yetiştirildik.

2 1 2
En İyi Cevap!
2012-12-29T14:32:51+02:00

 Brooke, yeğenleri, Dorothea ve celia vardı. Onlar kendi tür eski lisans Amca ile yaşıyordu. Dorothea ve onun kız kardeşi celia, iyi bir aileden gelen, iyi, mantıklı bir bayandı. Teir uzun  yıllar önce ölmüştü. Ve onlar Tipton, kendi amcamın ülke evinde üst sınıf Brooke evde ortamnda büyüdü

3 2 3